Yazılım Güncellemesi Alan Ucuz Telefonlar Önerisi

Nosteam

Decapat
Telefonda aradığım özellikler:
  • İşlemcisi güzel olsun donma yapmasın onda bunda. (Whatsapp, Instagram vs.)
  • Yazılımını güncel tutulsun. Yani 1 yıl sonra dışlanmayan bir şey olsun.
Arkadaşlar oyunla, kamerayla falan işim yok. İletişimi sağlayabileyim ve internetten bişi bakmak istediğim de rahatça bakayım yeter.

Böyle bir şey imkansız ise yazılım güncellemesini destek veren marka tavsiyeleriniz bile çok memnun edecektir beni.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen de görmüş olabilirsin tabiki ancak bu bantta sana en iyi önerebileceğim general mobile olacaktır. Android one cihazlar olduğu için tüm sürümleri kolayca edinebilirsin.

Xiaomi cihaz almalısın. Yazılım güncellemesi konusunda baya destek veriyorlar. Genellikle birkaç sene Android güncellemesi , 4-5 sene de MIUI güncellemesi veriyorlar.

Sen de görmüş olabilirsin tabiki ancak bu bantta sana en iyi önerebileceğim general mobile olacaktır. Android one cihazlar olduğu için tüm sürümleri kolayca edinebilirsin.
Burada yanılıyorsun. Android One diye övündüler 2 yıl sonra destek ne oldu? Sonuç sıfır. Telefonlarımız çok kalitelidir dediler ne oldu? Soketleri değişmekten ağladı. Sağlam telefon yapabilirlerdi ne oldu? Düşük mesafeden LCD cart diye boydan boya kaldı ölü Pixeller. Sonuç nedir mi dersin? Xiaomi tavsiye ediyorum. Ben kullanmadım fakat destekleri baya sağlam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı