Ucuz ve güvenilir Windows 10 Pro key sitesi önerisi

KMS sunucuları risk taşıyor. Başka tehlikeli programlara backdoor açabiliyor.
Hocam inanın ki laf anlatmanıza bile gerek yok anlamayacaklar çünkü. İleriki günlerde burada bilgisayarıma virus kaptı diye bir konu açacaklarına adım gibi eminim işte o zaman ne kadar zararlı bir şey olduğunu görürler. Hatta ben buraya bi video bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ne o zaman bu İtemsatış'da verilen "taktik"? Adam büyülü bir şekilde orijinal Windows anahtarı mı yaratmayı öğretiyor?

CMD komutu ile yapılıyor KMS falan yok!

Hocam inanın ki laf anlatmanıza bile gerek yok anlamayacaklar çünkü. İleriki günlerde burada bilgisayarıma virus kaptı diye bir konu açacaklarına adım gibi eminim işte o zaman ne kadar zararlı bir şey olduğunu görürler. Hatta ben buraya bir video bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KMS değil zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka bir yöntemi yok bunun, Komut Satırına girdiğiniz komutlar sizi bir KMS sunucusuna bağlıyor. Eğer gerçekten bir KMS sunucusuna bağlamıyorsa paylaşın da komutları hepimiz yararlanalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı