Ucuz ve iyi ev interneti önerisi

2022borsa

Femtopat
Daha fazla  
Yeni eve taşınacaz ve şu anki interneti alt katımızda oturan akrabalarımızla ortak kullanarak öderdik şimdi ev müteahhite verildiğinden dolayı yeni eve geçeceğiz, önerebileceğiniz kaliteli ve ucuz internet var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni eve taşınacaz ve şu anki interneti alt katımızda oturan akrabalarımızla ortak kullanarak öderdik şimdi ev müteahhite verildiğinden dolayı yeni eve geçeceğiz, önerebileceğiniz kaliteli ve ucuz internet var mı?
KabloNET altyapısı varsa ben memnunum ama yinede forumdakilere sorun derim.

Netspeed kullanıyorum ben yeni zam geldi fiyat olarak tartışılır ama ben sorun yaşamadım daha 1 kez bile çok memnun kaldım. Ama fiyat politikalarına bakmaları lazım.

İyi ev interneti demek için bulunduğunuz bölgede kendi altyapısı ya da Telekom'un fiber altyapısı olmalı.
Önce siz binanızda bu altyapılar var mı var ise hangi firmaya ait bunu tespit edin.

Millenicom! Üstüne bastıra bastıra söylüyorum kardeşim, 1 ay önce evime internet bağlattım bütün firmaları tek tek araştırdım ve fiyat performans anlamında alınabilir en iyi ev internetini şu an için Millenicom sunuyor.

VDSL mevcut ise VDSL çektiriyorsun yok sadece Fiber var ise Fiber'den de başlayabilirsin ki her halükarda daha uygun fiyatlar.

VDSL bağlatırsan eğer 2. el bir modem satın al. Merak etme modemler çabuk bozulan cihazlar değildir çok sağlam bir yere düşüş yaşaması gerekir devrelerin arızalanması için o yüzden alacağın modem %90 sağlam çıkacaktır.

VDSL bağlantıdan sonra kendin bağlayacağını söylüyorsun sadece Türk Telekom ekiplerinin gelip devreyi açmasını istiyorsun. Devren açıldığında sana mesaj gelecektir. Evinin içinde bulunan boattan 2 telli telefon kablonla modemine bağlantı kuruyorsun. Yani ne Fiber gibi ince işçilik gerekiyor ne de Cat6 ile bağlantı kuruyorsun.

Basit kolay yöntemle bu şekilde yapabilirsin. İnan çok basit ve etkili. Türkiye bizlere neler öğretiyor.

Bağlatmaya kararlı olursan da eğer 1 aylık ücretsiz kullanabilmen için kod paylaşımı da yapabilirim ve bağlantı aşamalarında da yardımcı olabilirim.

(Farklı bir internet firmasında çalışıyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı