Ucuz ve kullanışlı laptop önerisi

Ahmetefe2007

Picopat
Ben laptop almaya tercih ettim. Bana göre Valorant CS:GO Metin2 ETS 2 Forza Horizon 4 gibi oyunlar oynayabilecek laptop almak istiyorum.
Hem ucuz hem de kullanışlı bir laptop aranıyorum.

Bütçeniz nedir tam olarak? En azından bir aralık verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

Ben laptop almaya tercih ettim. Bana göre Valorant CS:GO Metin2 ETS 2 Forza Horizon 4 gibi oyunlar oynayabilecek laptop almak istiyorum.
Hem ucuz hem de kullanışlı bir laptop aranıyorum.

İsteklerinize uygun laptop GTX 1650 ekran kartlı olabilir fakat ileriye yönelik çok düşük kalacaktır. Tavsiyem 17-20 bin TL arasında RTX 3050'li bir PC almanızdır. Fiyat aralığınızı belirtirseniz daha net yardımcı olabiliriz.

İsteklerinize uygun laptop GTX 1650 ekran kartlı olabilir fakat ileriye yönelik çok düşük kalacaktır. Tavsiyem 17-20 bin TL arasında RTX 3050'li bir PC almanızdır. Fiyat aralığınızı belirtirseniz daha net yardımcı olabiliriz.
Adam eski oyunları oynamak istiyor. Yeni oyun çıkınca oynarım demiyor. O kadar parası olsa en iyisini söyleyin alayım der.

Hocam ASUS'un sorunu ne? Bence HP önermemelisiniz.

Teknik servisi. Garantisiz gibi kullanırım derseniz alın. Yeni ürünleri çok çok vasat malzeme kalitesi çok kötü. Boyası atıyor tuş takımı bile siliniyor. ROG serisinden bahsediyorum. MSI en mantıklı seçim olur. Bende kullandım ama sonra sattım G513ih modeliydi. 3 kez ekran 3 kez anakart değişti. Artık SMS infocomm illegal yolla dışarıdan birilerine veriyorlardı PC'yi. Onarım fişinde garanti dışı onarım yazıyordu. Ölü piksel çıkarsa da 5 tane olmasını beklersiniz değiştirmiyorlar kesinlikle. Taktıkları ekran da uyduruk yan sanayi ekranlar. ASUS bu yüzden artık tercih etmeyeceğim sadece masaüstü için anakartını alırım en zor bozulan parça zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı