Ucuz Windows 10 Key Alınır Mı?

@Deleted User Ne ara geri döndünüz, gitmemişmiydiniz siz de? 😃
Hayır şu an kullandığım sistem korsan. Güvenlik açısından sıkıntı olacağından oriiınal alacağım. CPU kullanımı bazen yüksek oluyor nedeni sistemin korsan olması mıdır, yani bu sorunu çözecek mi?
Parçalarınızı bilmiyorum ama arka planda zararlıların çalışması kuvvetle muhtemel. Darboğaz da oluyor olabilir. Ama şuna emin olun ki: orijinal sürüme geçince büyük bir performans artışı sağlayacaksınız güncellemelerle.

@Ömer55seven bence Win Defender’ı kapat. Benim kapalı şu an. Açıkken de bir faydasını görmedim kapalıyken de zararını görmedim. Ama CPU’yu etkiliyor sanırım tarama yaparken falan. Bir de görev yöneticini kontrol et. Galiba arka planda çalışan saçma sapan şeyler olabilir sen de ve Windows bunlarla uğraşıyor olabilir.

@Ömer55seven Windows Defender genel olarak çok RAM tüketiyor devre dışı kalmadığı sürece. Merak ettim de, kullanım oranı nedir? Normalden fazla mıdır?

Hocam RAM sıkıntısı yok, dısk %100 zoruyor bilgisayarı. CPU kullanımı %30 falan oluyor. Oyunlarda da %70 cıvarı kullanıyor. Oyunlarda takılmaya baslıyor.

@Ömer55seven bence Win Defender’ı kapat. Benim kapalı şu an. Açıkken de bir faydasını görmedim kapalıyken de zararını görmedim. Ama CPU’yu etkiliyor sanırım tarama yaparken falan. Bir de görev yöneticini kontrol et. Galiba arka planda çalışan saçma sapan şeyler olabilir sen de ve Windows bunlarla uğraşıyor olabilir.

Denedım kapanmıyor hocam, normalde ESET'ı kurunca kendını kapatıyordu. Ama arkada hala calısyor şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı