Ucuz Windows 10 lisans anahtarı önerisi

Merihos

Picopat
Daha fazla  
Windows 10 için anahtar alacağım. Birkaç farklı siteye baktım, Sağlamlisans'ta fiyat 100 TL iken Uygunlisans'ta 45 TL'ye kadar düşüyor. Daha önce uygunlisans kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca elden alsam daha ucuz bulabileceğim bir mağaza var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 için anahtar alacağım. Birkaç farklı siteye baktım, Sağlamlisans'ta fiyat 100 TL iken Uygunlisans'ta 45 TL'ye kadar düşüyor. Daha önce uygunlisans kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca elden alsam daha ucuz bulabileceğim bir mağaza var mı?

Peki elden alabileceğim bir mağaza var mı?

Hepsilisans'tan ucuz bir fiyatla retail key aldım, 1 gün süreyle geldi. Bana ilk gönderilen key çalışmamıştı, desteğe yazdım hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Desteği ilgili ve gerçekten hızlı çalışan bir firma. Bundan sonra tercihim olacak 😀

Son düzenleme:
Peki elden alabileceğim bir mağaza var mı?

Hepsilisans'tan ucuz bir fiyatla Retail key aldım, 1 gün süreyle geldi. Bana ilk gönderilen key çalışmamıştı, desteğe yazdım hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Desteği ilgili ve gerçekten hızlı çalışan bir firma. Bundan sonra tercihim olacak 😀

Slmgr /dli yazın CMD'ye. Bakalım Retail mı vermişler.

Slmgr /dli yazın CMD'ye. Bakalım Retail mı vermişler.
1714325672621.png

Evet etkinleştirdiğim gibi bunu kontrol ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı