Ucuz Windows 11 lisanslarına güvenilir mi?

marcc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yukarıda bıraktığım linkten bir Windows 11 ürün anahtarı almak istiyorum, siteye güvenilir mi? Bu key bana sıkıntı çıkartır mı? Retail key olduğunu biliyorum OEM önermeyin.

Bu fiyatlar 4-5 yıl önce vardı. Ben SağlamLisans üzerinden aldım hep iç sorun yaşamadım. Yukarı satıcı hakkında bilgim yok ama pek güvenilir görünmüyor.

Bende PTTAvm üzerinden aynı satıcıdan 50 liraya pro lisansı aldım hiçbir sorun çıkmadı ama sizin lisansınız dijital lisans değil telefon ile etkinleştirme.

ürünün açıklamasını okuyun hocam. bende ilk olarak bu ürünü alacaktım ama dijital lisans değil telefonla etkinleştirmedir yazınca bir tırstım dijital lisans versiyonunu aldım.

Buyrun hocam benim aldığım ürün: Microsoft Windows 11 Pro 32&64 Bit Uyumlu Diji - PttAVM.com

10 dakika içerisinden whatsapp üzerinden iletildi ben bir sorun yaşamadım.

Merhaba, yukarıda bıraktığım linkten bir Windows 11 ürün anahtarı almak istiyorum, siteye güvenilir mi? Bu key bana sıkıntı çıkartır mı? Retail key olduğunu biliyorum OEM önermeyin.

Windows 10 Key'leri de çalışıyor. Ben Windows 10 Key'i ile Windows 11 aktifleştirdim.

Ürünün açıklamasını okuyun hocam. Bende ilk olarak bu ürünü alacaktım ama dijital lisans değil telefonla etkinleştirmedir yazınca bir tırstım dijital lisans versiyonunu aldım.

Buyurun hocam benim aldığım ürün: Microsoft Windows 11 Pro 32&64 Bit Uyumlu Diji - PttAVM.com

10 dakika içerisinden WhatsApp üzerinden iletildi ben bir sorun yaşamadım.

Anlatıyor değil mi nasıl yapacağımızı hocam.

Windows 10 Key'leri de çalışıyor. Ben Windows 10 Key'i ile Windows 11 aktifleştirdim.

Hemen hemen aynı fiyat.

Anlatıyor değil mi nasıl yapacağımızı hocam.

Hemen hemen aynı fiyat.
gelen wp mesajında herşey anlatılıyor hocam dijital keylerde anlatıma gerek yok zaten direkt windows etkinleştir kısmına girip ürün anahtarım var dedikten sonra verilen anahtarı oraya yapıştırıyorsunuz sorun olmuyor.

Geri
Yukarı