Ucuza alınan oyun hesaplarıyla GeForce Now kullanmak

Kagan2

Hectopat
GameSatış sitesinden 25 liraya Assassin's Creed Valhalla, Cyberpunk, RDR2'nin içinde bulunduğu bir hesap almak istiyorum. Lakin konu hakkında bilgi sahibi olanların da bildiği gibi bu tarz sitelerde oyunları aldıktan sonra offline bir şekilde oynayabiliyoruz. Benim bilgisayarım yetersiz olduğu için GeForce Now üzerinden oynamak istiyorum. Sizce az önce bahsettiğim offline oynama muhabbeti GeForce Now'da oynamamı engeller mi? (Hesaplar Epic Games, Uplay, Steam. Yani teoride GeForce Now destekli olmaları lazım.)

Hocam sonuç nedir? Çalışıyor mu.
Paramı çöpe atmamak için mesaj attım cevap gelmesini bekliyorum, cevap geldikten sonra bilgilendireceğim
Hocam sonuç nedir? Çalışıyor mu.
Şu anda mağaza bana " oynayabilirsiniz problem çıkartmaz dedi" ama siz yine de benim deneyimimi bekleyin. 1.30 saat sonra yazacağım
Hocam başıma çok garip şeyler geldi. Hesaba para yükledim. Bankadan para çıkmasına ragmen hesaba para yüklenmemiş gözüküyordu. Sonra iletişime geçip sorunu çözdüm. Şimdi satıcıyla konuşup hesabı satın aldım satıcı geforce now da bir problem cikmiyacagini taahhüt etti bu linkteki hesabı satın aldım.
httpss://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/cyberpunk-2077-rdr-2-ac-valhalla-209315

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201212_122313_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201212_122313_com.android.chrome.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 184
Oynayabildin mi?
Cyberpunkı harika bir şekilde oynayabilirsiniz. Rtx+ tüm grafikler ultrada 25 mbps internetimle hiç problem çıkarmıyor. Ac valhallayı ise sadece bana mı özgü bilemiyorum ama oyun içerisinde uplayi offline moda alamadığım için oyunda local save alamiyorum. Autosaveler ile oynanabilir herhalde. Son olarak prime bir geforce now hesabınızın olması sizi birçok dertten kurtarıyor. Oyunu ilk aldığım gün beleş bir geforce now hesabım vardı. Oyunları açamıyordum. Bu problem beni çok marudar etti. Saticiyla çok fazla konuştum. Allahtan dün akşam prime hesaba geçtim. Hiç bir problem kalmadı. Eğer hesabı alacaksanız, cyberpunk epic games üzerinden oyun açılmadan önce epic games başlatıcısı geliyor, ayarlarından hem çevrimdışı olmak gerekiyor hem de bulut eşitlemeyi devre dışı bırakmak sonra oyun akıyor. Oyun açılmadan "CD red projekt hesabınız var mı" diyor. Hesapsız devam et deyin benim gibi satıcının kafasını ütülemeyin.
GeForce Now'da Steam hesabını geniş ekranda offline başlatabiliyorsun da her girişinde Online olup tekrar Offline'a geçmen gerekiyor.
Benim aldığım hesapta , Steam hesabı rdr2 için var o da geforce now destekli değil o yuzden bilemiyorum . Cyberpunk epic games üzerinden o yüzden dediğiniz olay orada da var. Sadece ac valhallada bu dediğiniz olay yok . Uplayi offline moda aldıktan sonra oyun " bu oyunu çevrimiçi modda oynamalısınız " diye bir mesaj gönderiyor. Ben ilk bölümü hiç problemsiz oynadım. Lakin save alamiyorum o büyük bir problem.

Cyberpunk'ı harika bir şekilde oynayabilirsiniz. RTX+ tüm grafikler Ultra'da 25 Mbps internetimle hiç problem çıkarmıyor. AC Valhalla'yı ise sadece bana mı özgü bilemiyorum ama oyun içerisinde Uplay'i offline moda alamadığım için oyunda local Save alamiyorum. Autosaveler ile oynanabilir herhalde. Son olarak Prime bir GeForce Now hesabınızın olması sizi birçok dertten kurtarıyor. Oyunu ilk aldığım gün beleş bir GeForce Now hesabım vardı. Oyunları açamıyordum. Bu problem beni çok marudar etti. Saticiyla çok fazla konuştum. Allah'tan dün akşam Prime hesaba geçtim. Hiçbir problem kalmadı. Eğer hesabı alacaksanız, Cyberpunk Epic Games üzerinden oyun açılmadan önce Epic Games başlatıcısı geliyor, ayarlarından hem çevrimdışı olmak gerekiyor hem de bulut eşitlemeyi devre dışı bırakmak sonra oyun akıyor. Oyun açılmadan "CD Red projekt hesabınız var mı" diyor. Hesapsız devam et deyin benim gibi satıcının kafasını ütülemeyin.

Benim aldığım hesapta, Steam hesabı RDR2 için var o da GeForce Now destekli değil o yuzden bilemiyorum. Cyberpunk Epic Games üzerinden o yüzden dediğiniz olay orada da var. Sadece AC Valhalla'da bu dediğiniz olay yok. Uplay'i offline moda aldıktan sonra oyun " bu oyunu çevrimiçi modda oynamalısınız " diye bir mesaj gönderiyor. Ben ilk bölümü hiç problemsiz oynadım. Lakin Save alamiyorum o büyük bir problem.

Merhaba son durumu aktarabilir misin? Hesap gitti mi? Yoksa hala aktif olarak oynanıyor mu? Bir de Valhalla problemini çözdün mü?

Merhaba son durumu aktarabilir misin? Hesap gitti mi? Yoksa hala aktif olarak oynanıyor mu? Bir de Valhalla problemini çözdün mü?
Hâlâ aktif olarak oyniyabiliyorum. Eğer cyberpunk için alıyorsanız, oyunun başında gelen "CD red projekt hesabı oluşturmak ister misiniz" diye bir soru geliyor bu hesabı oluşturunki olası bir hesap değişikliğinde yine o hesaba girersiniz ve saveleriniz kaybolmaz. Valhalla için problem düzelmedi sebebi ise Uplay hesabı geforce now üzerinden offline moda alınamıyor

Teşekkürler peki GeForce Now Free deneyimin oldu mu?

Free üyelikte 30-60 dakika falan sıra bekletiyor ardından oyuna girdikten 1 saat sonra sanırım seni atıyor ve tekrar aynı süreyi beklemek üzere sıraya alıyor. Ben bir kere Dying Light denemiştim Geforce Now üzerinden. Görüntü kalitesinde fark göremedim sadece Prime üyelikte bir de RTX özelliği açılıyor o free üyelikte yok.

Teşekkürler peki GeForce Now Free deneyimin oldu mu?

Oyunu aldıktan sonra ilk başta Free hesapla giriyordum. Free hesapla saat 8.30- 15.30 hiç sıra beklemeyerek eu central 3'den girebilirsiniz. ( Yani en iyisinden) saat 15.30'dan 20. 30'a kadar us midwestden sıra beklemeden girebilirsiniz. Ama Free hesabın şöyle bir handikapı var ya da bana özgü bilemiyorum. Oyun pek iyi gözükmüyor. Yine güzel ama videolardaki kadar iyi değil. Premium hesabı öneririm.

Valhalla problemi de çözüldü. Artık Save alabiliyorum.

Oyunu aldıktan sonra ilk başta Free hesapla giriyordum. Free hesapla saat 8.30- 15.30 hiç sıra beklemeyerek eu central 3'den girebilirsiniz. ( Yani en iyisinden) saat 15.30'dan 20. 30'a kadar us midwestden sıra beklemeden girebilirsiniz. Ama Free hesabın şöyle bir handikapı var ya da bana özgü bilemiyorum. Oyun pek iyi gözükmüyor. Yine güzel ama videolardaki kadar iyi değil. Premium hesabı öneririm.

Valhalla problemi de çözüldü. Artık Save alabiliyorum.
nasıl çözdüğünü söyler misin valla seni de yoruyorum fakat efsane bilgiler veriyorsun teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı