Ucuza Apex Coin satan site önerisi

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Apex Legends için 4350 coin alacağım ama bir şey fark ettim. ByNoGame'de AC Origin'den daha pahalı. Benim bildiğim bu tür siteler normalinden daha ucuza satıyorlardı. Apex Coin'i daha ucuza alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Apex Legends için 4350 coin alacağım ama bir şey fark ettim. ByNoGame'de AC Origin'den daha pahalı. Benim bildiğim bu tür siteler normalinden daha ucuza satıyorlardı. Apex Coin'i daha ucuza alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Çok pahalı, normalde 1000ac 80tl falan sanırsam.

Hocam şimdi Paparanın Sitesine baktım da, "Cashback" adında bir uygulamaları varmış ama ByNoGame'le anlaşmaları yok herhalde şu anda.

Benim için acelesi yok zaten, Heirloom Shard çıkarmak için yatırıyorum 🥲 Çıkacağı yok namussuzun.
Tamamen şans meselesi hocam, arkadaşın hesabı var 84 level hiç para yatırmamış hem octane hem wraith heirloomları var. Bütün şansını tek hesapta harcamış. Yerel fiyatlandırma da yok aşırı pahalı ac almak.

Tamamen şans meselesi hocam, arkadaşın hesabı var 84 level hiç para yatırmamış hem octane hem wraith heirloomları var. Bütün şansını tek hesapta harcamış. Yerel fiyatlandırma da yok aşırı pahalı ac almak.
Aşırı gıcık oluyorum newlere direkt Heirloom çıkmasına. Ben oyun ilk çıktığında PS4'de oynamaya başlamıştım, yıllardır oynuyorum. PS4 hesabıma neredeyse hiçbir şey çıkmadı. Toplam 17K life time kill'im vardı. Şimdi bilgisayarda oynamaya başladım, ilk açtığım pack'de Wraith'e legendary skin çıktı çıldırdım yemin ederim. Aynen dediğin gibi şans meselesi.

Geri
Yukarı