Ucuza GTA 5 almak

KOUsoftware

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar GTA 5 şu sitede uygun:
Sorum şu: Ben GTA 5'i buradan alınca Online modda tüm GTA 5 oyuncuları mı olacak yoksa sadece aynı siteden satın alananlar mı? Yani oyunu Steam'den satın alan arkadaşımla oynayabilecek miyim?
Ve bu tarz siteler ne kadar güvenli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar GTA 5 şu sitede uygun:
Sorum şu: Ben GTA 5'i buradan alınca Online modda tüm GTA 5 oyuncuları mı olacak yoksa sadece aynı siteden satın alananlar mı? Yani oyunu Steam'den satın alan arkadaşımla oynayabilecek miyim?
Ve bu tarz siteler ne kadar güvenli?
Tek farkı Rockstar Launcher üzerinden oynaman. Onun dışında diğer Pc oyuncularıyla aynı haklara sahipsin. Ek olarak 5 lira daha verip şunu almanı öneririm. Daha fazla içerik var Online ile ilgili.

5 lira daha verip bu paketi almanızı öneriyorum, Online'da 1.000.000 milyon dolarınız, 6 tane ücretsiz arabanız sonra fazla para kazandıran heistlere erişiminiz oluyor.
Rockstar launcher üzerinden oynamaktan kasıt oyunu steam hesabı yerine o hesaptan oynamam mı? Başka bir farkı yok heralde?
Hayır, Steam'dan oynayamazsınız, Social Club hesabınızdan oynarsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı