Ucuza GTA 5 nereden alınır?

Yer
Artvin
Herkese merhaba.

Bu ilk sorum olacaktı. Acaba Epic Games'teki GTA 5 ne zaman indirime gelir ya da en ucuz fiyata alabilirim. Herkes kendi görüşünü yazabilir mi? Şu anki fiyatı 169 TL. Maksimum 80 TL ya da eskiden olduğu gibi bedavaya Online mod ile almak istiyorum. Bu arada Amazon Prime üyeliğim var. Oradan nasıl GTA 5 ile yararlanabilirim?

Şu an bulabileceğiniz en ucuz platform Plati muhtemelen. Orada da hesaplar satılıyor ve key satışları da genelde Rusya'da geçerli olduğundan işe yaramıyor. Türkiye'de kullanılabilir bir key bulsanız dahi yine 100-120 lira gibi bir paraya denk gelecektir. Yaz indirimini beklerseniz belki 80-90 liraya düşebilir Steam'de.

Herkese merhaba.

Bu ilk sorum olacaktı. Acaba Epic Games'teki GTA 5 ne zaman indirime gelir ya da en ucuz fiyata alabilirim. Herkes kendi görüşünü yazabilir mi? Şu anki fiyatı 169 TL. Maksimum 80 TL ya da eskiden olduğu gibi bedavaya Online mod ile almak istiyorum. Bu arada Amazon Prime üyeliğim var. Oradan nasıl GTA 5 ile yararlanabilirim?

Epic'ten kupon+inidirim yakalrsanız 24.5TL'ye bile düşüyor.

Herkese merhaba.

Eğer bekleme şansın varsa Steam indirimlerinde 80 90 TL'ye falan düşüyor.

Geri
Yukarı