Ucuza GTA SA nasıl alınır?

Arkadaşlar korsan öneriyorsunuz da ben şimdi hangi site güvenilir hangisi değil bilemem ki.
Korsana destek vermiyoruz bir kere! Paşa paşa vereceksin parasını. O bilmem kaç senelik oyunun, yok öyle yağma! 😡

Hocam siz rahatlıkla yapımcısının bile unuttuğu bir oyuna para verip bug'ların keyfini çıkarabilirsiniz. Öyle yapın aynen.

O oyun asla Steam üzerinden oynanmamalı. Ben aldım zamanında çok hatalı. Canım istediğinde on küsur yıl önceden kalma korsan ISO ile yükleyip oynuyorum.

Diğer mağazalarda durum nasıl bilmem. Eğer sağlamsa o taraflardan satın alın.

Hem para verip hem de bozuk oyun almak... Oyun eski diye korsan kullanmak mantıksız ama GTA San Andreas bozuk. Zaten Rockstar bizi düşünse oyunun hatalarını düzeltir ama yapımcısı bile unutmuş zaten oyunu. Oyunu düzeltmek fanların işi değil, oyunun yapımcısının işidir. Oyunun yapımcısı bizi düşünmemişki biz oyun yapımcısına para verelim. Tamam korsan oyun kullanılmamalı fakat, her neyse siz ne demek istediğimi anladınız. Bu arada forumda korsana destek verilmiyor bu gayet doğru bir şey ona sözüm yok. Zaten buradaki insanlar GTA San Andreas Korsan kullanılabilir derken oyunun eski olmasından değil malum durumundan söz ediyorlar (bazıları).

Hem para verip hem de bozuk oyun almak... Oyun eski diye korsan kullanmak mantıksız ama sen galiba GTA San Andreas'ın durumunu hiç bilmeden yorum yapmışsınız. Zaten Rockstar bizi düşünse oyunun hatalarını düzeltir ama yapımcısı bile unutmuş zaten oyunu. Oyunu düzeltmek fanların işi değil, oyunun yapımcısının işidir. Oyunun yapımcısı bizi düşünmemiş ki biz oyun yapımcısına para verelim. Tabii sen şirin gözükmek için böyle bir oyuna para verilmeli demeye devam edebilirsin. Tamam korsan oyun kullanılmamalı fakat, her neyse siz ne demek istediğimi anladınız. Bu arada forumda korsana destek verilmiyor bu gayet doğru bir şey ona sözüm yok. Zaten buradaki insanlar GTA San Andreas Korsan kullanılabilir derken oyunun eski olmasından değil malum durumundan söz ediyorlar (bazıları).
Orada ironi yapmış.

Geri
Yukarı