Ucuza hızlı kilo aldıran yiyecekler

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Geçenlerde kilo hakkında bir konu açmıştım o konudan sonra 3 kilo aldım 1.92 73 kiloyum amacım 80'i görmek. Fındık falan önermeyin kilosu olmuş kaç TL shake yapıyorum direkt bitiyor :D daha ucuza kilo yapan bildiginiz yiyeceklerden öneri bekliyorum.

Sağlıklı kilo almanın yöntemi kas yıkmaktır. Bunun için düzenli spor ve kasların yeniden oluşması adına gerekli proteini alman yeterlidir. Bir yiyeceğe abanarak sağlıklı kilo falan alınmaz.

Hocam öncelikle spor yapman gerekli kiloyu yağ olarak değil de kas olarak almaya bakmanı tavsiye ederim. Pirinç, patates, cicibebe vb. ürünleri tercih edebilirsin.

Arkadaşım kahvaltıda patates kızartması + 4,5 simit ye öğlen sebze yemeği akşam tavuk pilav ye rahat alırsın diyor. Koşu yapıyorum bisiklet vs. sürüyorum fakat Fitness'a gitmiyorum. Yağ olarak mı almış olurum böyle beslenmeye başlarsam?

Abur cubur ye yüksek miktarda kalori alırsın.

Arkadaşım kahvaltıda patates kızartması + 4,5 simit ye öğlen sebze yemeği akşam tavuk pilav ye rahat alırsın diyor. Koşu yapıyorum bisiklet vs. sürüyorum fakat Fitness'a gitmiyorum. Yağ olarak mı almış olurum böyle beslenmeye başlarsam?

Gayet dengeli ve yüksek kalorili bir beslenme olmuş. Fitness'a gitmeseniz de evde bir şeyler yapmayı deneyin.

Çiğköfte, Hatay usulü (hatay usulü olması önemli) zurna dürüm.
Biraz daha para var ise işkembe çorbası veya kelle paça. Bol baharatlı ve sirkeli. Of yazarken canım çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı