Ucuza Japonca keycap önerisi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben klavyeme Japonca keycap almak istiyorum fakat baktığımda hep 20 dolar civarında PBT keycaplar buldum. Mümkün olduğunca ucuza ABS de olsa keycap bulmak istiyorum. Renk fark etmez.

Son düzenleme:
Bu fiyata iyi. PBT Keycaps kullanmaya başlayalı 1 Hafta oluyor ve PBT mükemmel. Yağlanmıyor, ıslanmıyor adeta. Kuponunuz varsa 250 TL civarlarına kesinlikle alınabilir. İlk Siparişiniz mi?
Evet ilk siparişim. İndirim kodu falan mı var? Amazonda galiba ilk siparişte 50TL gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ondan sordum.

Evet ilk siparişim. İndirim kodu falan mı var? Amazonda galiba ilk siparişte 50TL gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ondan sordum.
Hesabım bölümünden kuponlarınıza bakar mısınız? Ayrıca Adresinizi girerseniz ne kadar vergi ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Her üründe Vergi ödeme sayfasında çıkmıyor. Bu ürünlerin vergisi kapıda ödeniyor. Bu üründe çıkıyor. Eğer üründe ödeme sayfasında vergi çıkarsa Aras Kargo getiriyor ve daha hızlı geliyor. Eğer ödeyerek almazsanız PTT Kargo getiriyor ve kapıda vergiyi ödüyorsunuz.

Hocam aylar olmuş ama şu an kullanmakta mısınız? Ben de uyguna bir custom klavye toplamaya çalışıyorum. Yorumlarınızı söyleyebilirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı