Ucuza Minecraft hesabı nereden alınır?

Hocam Crispium'dan hem E-postası değişen hem şifresi değişen aldım oradan param gitti, Uczpre'den de aldım yine aynısı oldu. Uczpre'de aldığım E-postaya Mojang üzerinden giriş bile yapamıyordum 3 tane güvenlik sorusu soruyordu "köpeğimin adı nedir" vs. gibi.

demir hesap almışsındır
3x Elmas Premium | Hediye ürününü OnlineGamer mağazasından Satın Al! burdan baktım
Demir alsaydım E-posta değişme özelliğini olmazdı hocam. Ayrıca bu çok çok düşük bir fiyat. Uczpre'de 3 demir hesap 15 TL iken burada 3 elmas hesap nasıl 25 TL olabiliyor? Onu anlamadım.

Ben de bilemedim yorumları iyi vallahi.
Bende ilk aldığımda yorum yapmıştım hızlı ve güvenilir falan diye 3 gün sonra gitmişti, bu tür alışverişlerde yorumlara kanmayın derim.
Ayrıca ürünün yorumları gerçek değil muhtemelen,
1630508601123.png

adam Steam Key'e karşılık yorum yaptırıyor.

75 lira hak ediyorsa almayı düşünüyorum sizce? Kardeşim mobilden ben bilgisayardan falan oynarım güzel olur diye düşünüyorum.

75 lira hak ediyorsa almayı düşünüyorum sizce? Kardeşim mobilden ben bilgisayardan falan oynarım güzel olur diye düşünüyorum.
win 10 versiyonu yani pc hali 85 tl
beraber sunucularda oynayabilirsiniz ama normal survival oynayacaksız realms gerek ilk alınca 30 günlük hediye veriyor ondan 2 kişilik aylık sunucu 11 tl falan

mesela...

bedrock kalitesiz.kötü.emekharcanmamış. (örnek:kapı,çit kapısı,tuzak kapısı sesleri bile aynı,)
bukadar .

Geri
Yukarı