Ucuza nasıl Nintendo Switch oyunu alınır?

sağlam sistem lazim dostum ve bir birine kazık atan tek milletiz hem şikayetçiyiz ama iş kendi şahsi çıakrlarmız olsun offf şu nintendo piyasasi yeminle çakal kaynıyo kutusuz çizik kartuş 800 lira adam hepisi burda fiyatina satiyo şaka gibi
Ortalama bir sistem yeterli. GTX 950 ile Demon Slayer oynayabildim.

Nintendo Switch almak istiyotum ama bir oyuna 700 TL - 1200 TL enayilik. Ucuza nasıl oyun alırım?

Şu anda ülkemizde çok yoğun bir ekonomik kriz olduğu için fiyatlar ateş pahası. Ama sana önerebileceğim bir yol var. İstersen Nintendo hesabından ülkeni değiştirip ucuza oyun alabilirsin. "Hangi oyun hangi ülkede ucuz, nereden bileceğim?" dersen de bunun için çok güzel bir site var. " https://eshop-prices.com/ " sitesinden hangi oyunun hangi ülkede ucuz olduğuna bak, sonra Nintendo hesap ayarlarından bulunduğun ülkeyi oyunun ucuz olduğu ülke olarak seç ve oyunu dijital marketten satın al. Bu işlem tamamen yasaldır ve korsan oyun gibi şeyler ile uğraşmamış olursun.

Şu anda ülkemizde çok yoğun bir ekonomik kriz olduğu için fiyatlar ateş pahası. Ama sana önerebileceğim bir yol var. İstersen Nintendo hesabından ülkeni değiştirip ucuza oyun alabilirsin. "Hangi oyun hangi ülkede ucuz, nereden bileceğim?" dersen de bunun için çok güzel bir site var. " eShop-Prices.com – The best price comparison tool for Nintendo Switch games " sitesinden hangi oyunun hangi ülkede ucuz olduğuna bak, sonra Nintendo hesap ayarlarından bulunduğun ülkeyi oyunun ucuz olduğu ülke olarak seç ve oyunu dijital marketten satın al. Bu işlem tamamen yasaldır ve korsan oyun gibi şeyler ile uğraşmamış olursun.
eknomik kriz yok :) yanlış yönledirme diyelim de kur yüksek biliyorum o siteyi ama oyunu kutulu arşivlemek ve yer kaplmasını istemiyorum ama 2 el sektörü dolanıdırıcı resmen 1200 tl çıktı oyun fiyati ve 2 el sıfır fiyatindan 100 200 lira altı insnalar çıldırmış oynamam almam gider dijitale veririm yinede sağol yardimların için

eknomik kriz yok :) yanlış yönledirme diyelim de kur yüksek biliyorum o siteyi ama oyunu kutulu arşivlemek ve yer kaplmasını istemiyorum ama 2 el sektörü dolanıdırıcı resmen 1200 tl çıktı oyun fiyati ve 2 el sıfır fiyatindan 100 200 lira altı insnalar çıldırmış oynamam almam gider dijitale veririm yinede sağol yardimların için
Dostum "Ekonomik kriz var" derken siyası bir anlam taşımıyordum. Ayrıca dünya geneli pandemi sonrası tüm ülkelerde enflasyon artışı olduğu için fiyatlar da arttı. Yanlış yönlendirme demeyelim çünkü tüm dünyada yaşanan bir enflasyon krizi var. Ve tabii ki nasıl bu kriz amerika, avrupa, asya kıtalarında bulunan ülkeleri etkiliyorsa bizi de etkiliyor. Ekonomik kriz yok diyip yokmuş gibi davranmanın bir sonucu olacağını düşünmüyorum :) Ayrıca Oyun fiyatları günümüzde tüm ülkelerde ateş pahası (70 dolar :( )ben de kutulu oyun depolamayı sevmem ama daha 4 gün önce Zelda: Tears Of Kingdom satın aldım ve1148 tl odedim. kur konusunda haklı olduğunu düşünüyorum zira oyun fiyatları tüm ülkelerde 10 dolar arttı fakat bize bu olay kurdan dolayı 200 tl gibi büyük bir fiyat farkı olarak yansıdı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı