Ucuza Overwatch Nasıl Alınır?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Kod ile 80 liraya satılıyor veya bölge değiştirip alabiliyorum. Bölge değiştirip alırsam 549 Arjantin pesosu ödemem gerekiyor. Yaklaşık 43 lira yapıyor. Bölge değiştirip almak sıkıntı yaratır mı?
Kod ile alırsam bu site ile alacağım. Bildiğiniz ucuz ve güvenilir site varsa söyleyebilirisiniz.
Bölge değiştirip alırsam bu fiyata alacağım.
Oyunu Xbox One platformunda oynuyorum ve sevdiğim için bilgisayar için almayı düşünüyorum. Bilgisayar tarafında hile ve oyuncu sayısı durumu nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son oynadığımda hile yoktu fakat son dönemde oyuncu sayısı çok düştü. Bence bölge değiştirmek ile uğraşma farklı serverlarda oynanmayabilir. Ben gittigidiyor'dan 120 TL'ye almıştım 2018'de.

Arjantin konumlu hesapla almayı deniyorum fakat olmuyor alan olduysa yardımcı olabilir mi ?

Bilgileri giriyorum 1 ARS çekmek için kod gönderiyor telefona sonra bu hatayı veriyor.

Hesabınızın ülke kısmı Arjantin'e geçer. Telefonla doğrulama yapamazsınız. Ben ülkeyi yanlışlıkla Amerika olarak seçmiştim bir süre sonra CoD Warzone'a girmek için telefonla doğrulama istedi artık Overwatch oynamadığım için onda böyle bir şey yapar mı bilmiyorum. Ben GameSatış üzerinden 78 TL'ye Key almıştım. Sana önerim 37 TL daha ver sağlam bir şekilde Key al.

@kaboom295
Kartın içinde yeterli para var mı? Tam para yerine biraz daha fazla yüklemeniz iyi olur.
Kartınız yurt dışı alisverişine açık mı?

@kaboom295
Kartın içinde yeterli para var mı? Tam para yerine biraz daha fazla yüklemeniz iyi olur.
Kartınız yurt dışı alisverişine açık mı?
100TL var kartta. Papara kullanıyorum öyle bir seçenek var mı bilmiyorum. Yurt dışı alışverişine açık olmasa 1 ARS çekemezdi sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…