Ucuza Premium Minecraft nereden alınır?

Tamam Bir Bakayım

Steam`a baktım Minecraft yok
Minecraft pre hesaplarının şöyle bir sıkıntısı var o hesaplar 2. el ve bazen oynamak istediğin serverlerde banlı oluyor adamlar gidip diamond hesap satın alıyor 35 liraya sonra hypixel vb. büyük ve güzel sunucularda millete küfredip banlattırıyor. Sonrasında hesap değişimi talep ediyor ve o hesap tekrar satışa sunuluyor. Anlayacağın alacaksan en kötü şu diamond veya zümrüt diye sattıkları premiumlardan alman :)

Bu Fazla iyi ama 3 adet arkadaşlarımıda veririm sağol.
Merhabalar,
İlk olarak e-mail değişen hesaplar 80 TL civarından başlıyor.

O yüzden size ismi skini şifresi değişen minecraft premiumları tavsiye ederim.

Herhangi bir sıkıntısı olmaz, banı olmaz hiçbir sunucudan ve hesaplar sıfır olarak verilir. Yani herhangi bir sunucuya girdiğinizde 0 level olarak başlarsınız.

E-posta değiştirip hesabı benden geri alırlar diye bir korkunuz olmasın, Yaklaşık 30 tane satış yaptım. Hiçbirinden böyle bir sıkıntı almadım. Eğer böyle bir sıkıntınız olursa da koşulsuz şartsız yeni bir ürün temin ediyorum zaten

Gelelim ne kadar olduğuna,

İsmi Skini Şifresi değişen Minecraft Premium : 4 TL Papara kart ile ödeme kabul ediyorum (3 Ay da garanti sağlıyorum)

Hiçbir şeyi değişmeyen Minecraft Premium : 3.5 TL Papara kart ile ödeme alıyorum (2 sene de garanti sağlıyorum)

Hesapların hepsi bansızdır.

İletişime geçmek için TiBiTiPi#8085

Hala arıyorsanız yazayım diye dedim.

Ucuz Oyun ben buradan satın aldım hatta birazdan buraya da güvenilir mi diye konu açacakdım iyi denk geldi hocam , buradan 4 adet satın alım gerçekleştirdim ,kendime, kız arkadaşıma, kardeşime, kız arkadaşımın kardeşine, aldığım aynı dakika mailime hesap bilgileri geldi.

Ucuz Oyun ben buradan satın aldım hatta birazdan buraya da güvenilir mi diye konu açacakdım iyi denk geldi hocam , buradan 4 adet satın alım gerçekleştirdim ,kendime, kız arkadaşıma, kardeşime, kız arkadaşımın kardeşine, aldığım aynı dakika mailime hesap bilgileri geldi.
ne kadara geldi 4 hesap ozellikleri fln ne

Yeni konular

Geri
Yukarı