Ucuza PS3 oyunları nereden alınır?

drea

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS3'te bazen oyun oynuyorum ve PES 12 bana artık yetmiyor. Bildiğiniz ucuza konsol oyunu satan siteleri yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS3'te bazen oyun oynuyorum ve PES 12 bana artık yetmiyor. Bildiğiniz ucuza konsol oyunu satan siteleri yazar mısınız?

Hocam Hepsiburada Trendyol gibi sitelerde 80 TL'ye güzel oyunlar bulunuyor Uncharted 1 2 3 The Last of Us God of War gibi oralardan alabilirsiniz ayrıca 2. el de tercih edilebilir 30 40 TL'ye oyun bulunabiliyor.

(Eğer oynamadıysanız kesinlikle Uncharted 1 2 3 ve The Last of Us öneririm)

Hocam Hepsiburada Trendyol gibi sitelerde 80 TL'ye güzel oyunlar bulunuyor Uncharted 1 2 3 The Last of Us God of War gibi oralardan alabilirsiniz ayrıca 2. el de tercih edilebilir 30 40 TL'ye oyun bulunabiliyor.

(Eğer oynamadıysanız kesinlikle Uncharted 1 2 3 ve The Last of Us öneririm)
Hocam Hepsiburada Trendyol harici güvenilir bir site arıyorum. Yeni oyunlar biraz pahalı oralarda. Ama teşekkür ederim tavsiyen için.

Eğer umrunda değilse PS3'ü kırıp oynayabilirsin, internette nasıl yapılacağına dair bir sürü video var.

Geri
Yukarı