Ucuza PS5 nereden alınır?

Çeşitli 2. el konsol ve oyun satan yerler var. 0 fiyatlarını araştırıp 2. mantıkkıysa alınabilir. İndirimler ve PS Plus aklıma gelenler.

Ben eylül'de ne olur demedim eylül'de alacağımı söyledim.
Sen eylül'de veya yılbaşında ps5 alacağını söylemişsin, senin sorun ucuza nereden ps5 alabilmek değil mi? o zamana kadar fiyatların ne olucağını nasıl bilebiliriz bu ülkede? bunu cevaplaya bilmem için eylül ayına yaklaşmış olmamız lazım çünkü bu kadar uzak bir tarihe yorum yapamam. Kısacası gereksiz bir konu açmışsın şuan için.

Sen eylül'de veya yılbaşında PS5 alacağını söylemişsin, senin sorun ucuza nereden PS5 alabilmek değil mi? O zamana kadar fiyatların ne olacağını nasıl bilebiliriz bu ülkede? Bunu cevaplaya bilmem için eylül ayına yaklaşmış olmamız lazım çünkü bu kadar uzak bir tarihe yorum yapamam. Kısacası gereksiz bir konu açmışsın şu an için.

Canım kardeşim ben şu anlık ucuz nereden alınır onu istedim anlamak çok mu zor.

Canım kardeşim ben şu anlık ucuz nereden alınır onu istedim anlamak çok mu zor.

Şu an en ucuzunu Akakçe, Cimri ve Dolap gibi yerlerden buluyorsan mantıken eylül ayında da oralardan bulacaksın. O zamana zamlanır vb. gibi gereksiz algı oluşturuluyor. Şuradan bulursun de kapat konuyu. Bu kadar basit.

Eylül ayı veya yılbaşı için fikir yürütmek imkansız. Gelelim konuya ucuzluk anlamında.
Kendim, Şubat ayı gibi ikinci el alış veriş sitelerine baktım. Kendime yakın olan birisiyle anlaştım. Cihaz yurt dışı ve garantisiz fakat kutusu açılmamış, jelatinine kadar duruyordu. Yurt içi garantili olanlar 20.000₺ bandında gezerken benim aldığım ürün, CD'li sürüm, fiyat olarak da 13.500₺ ödedim. Bu tarz bir alış veriş yapabilirsiniz.

Sen eylül'de veya yılbaşında ps5 alacağını söylemişsin, senin sorun ucuza nereden ps5 alabilmek değil mi? o zamana kadar fiyatların ne olucağını nasıl bilebiliriz bu ülkede? bunu cevaplaya bilmem için eylül ayına yaklaşmış olmamız lazım çünkü bu kadar uzak bir tarihe yorum yapamam. Kısacası gereksiz bir konu açmışsın şuan için.
Bir şeyi eksik yaptık galiba hala anlamak istemiyor :D

Ben olsam Gürcistandan alırım ps5le beraber set almıştı biri ( kulaklık+dualsense ) Türkiyede alsan 24 bin ediyordu 12 bine almıştı ayrıca bildiğim kadarıyla Gürcistana kimlik ile gidebiliyorsun ucuz günlük turlar oluyor gitme amacını söylersen seni teknoloji mağazalarınada götürüyorlar turdakiler.

Geri
Yukarı