Ucuza PUBG nereden alınır?

Slmnbrknk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba PUBG alma planındayım. 60 TL bütçem var. Güvenilir ve bildiğiniz bi yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminin oyunu kaldıracağına eminsen key alabilirsin. Fakat oyunu kaldırıp kaldıramayacağından emin değilsen Steam'den almanı öneririm.
1050Ti İ3 8100'üm var.
9 tl daha bul steam'dan al. Bulamazsan söyle ininal karttan atayım sana.
Düşüncen için sağol. Steamdan almamı tavsiye etme sebebin nedir? Birkaç arkadaşım key ile aldıklarını söylediler ve hiçbir sorun çıkmadığını söylediler. Bilgisayarı yeni topladım ve elimde sadece 60 TL kaldı. Güzel düşüncen için sağol ama bunu kabul edemem.

Steamden almanı tavsiye ederim, oyunu beğenmezsen veya bir sorun çıkarsa iade etme şansın var.
Alıp iade etme gibi bi düşüncem yok. Oyunu biliyorum zaten. Birkaç kez de arkadaşın hesabından oynamıştım. Orta düzeyde oynuyorum. Hiç olmasa zaten kendi parasını çıkartıyor oyun kasalar sayesinde.

Durmaplayden bizzat kendim aldım sürekli alışveriş yaparım herhangi bir sıkıntısı olmadı. Tek eksi yönü iade olmuyor. İade etme gibi bir düşüncen yoksa direk al.

Alıp iade etme gibi bi düşüncem yok. Oyunu biliyorum zaten. Birkaç kez de arkadaşın hesabından oynamıştım. Orta düzeyde oynuyorum. Hiç olmasa zaten kendi parasını çıkartıyor oyun kasalar sayesinde.
Arkadaşın iade edersin demesinin sebebi;
Bilgisayarını yeni toplamışsın, giriş seviyesi bir sistem topladıysan veya parçalar uyumsuz ise kaldırmayabilir. Donmalar olabilir. Bunu steamdan iade edebilirsin fakat keyler ile iade edemezsin. Onu anlatmaya çalışmışlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı