Çözüldü Ucuza robux nereden alırım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrPraxes

Decapat
Daha fazla  
Sorunum yukarıdaki gibi ininal ile alışverişimi yapacağım güvenilir siteler önermenizi rica ederim.
Geçen bir kez daha bu konuyu açtım ancak isimini vermek istemediğim birkaç kişi robux kazanma yöntemleri ve benzeri şeyler söyledi o yüzden bu konuyu tekrar açıyorum.
lütfen robux kazanma tekniği vb. önermeyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTuber'ler in siteleri vb. Alışveriş yaptığınız site var mı?
Öyle gözükse ne olacak? Satın al yerine geldiğin zaman gerçek rakamı göreceksin zaten. 80 Robux 8.99 TL

Eki Görüntüle 1142610

Premium yazıyor ama Premium vermiyor öylesine yazılmış muhtemelen. @MrPraxes Ucuz robux alacak biryer artık yok. Microsoft store zamladı zaten.
Tamam sağolun.

Sorunum yukarıdaki gibi ininal ile alışverişimi yapacağım güvenilir siteler önermenizi rica ederim.
Geçen bir kez daha bu konuyu açtım ancak isimini vermek istemediğim birkaç kişi Robux kazanma yöntemleri ve benzeri şeyler söyledi o yüzden bu konuyu tekrar açıyorum.
lütfen Robux kazanma tekniği vb. önermeyiniz.

İtemsatis diye bir site var oradan alabilirsin. Güvenli para havuzu ile güvenliğini tamamen sağlayabilirsin.

Geçen bir kez daha bu konuyu açtım ancak isimini vermek istemediğim birkaç kişi Robux kazanma yöntemleri ve benzeri şeyler söyledi o yüzden bu konuyu tekrar açıyorum.
lütfen Robux kazanma tekniği vb. önermeyiniz.

Aga telefonda 450 Robux + Premium 33.99 TL'ye satılıyor bir bak derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı