Netflix Ucuza satılan Netflix hesapları

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Belirli sitelerde 7 TL, 10 TL gibi fiyatlara bizim söylediğimiz mail üzerine 1 aylık UHD paketli hesap açan kişiler var. Biraz araştırdım, bazı ülkelerde hala 1 aylık bedava deneme sürelerinin olduğunu görüyorum. Bu arkadaşlar VPN ile giriyor, hesap açıyor fakat nasıl telefon doğrulamasından geçiyorlar? 10 TL verip bir hesap almak mantıklı mı ve legal mi?

5-6 ay kadar önce babamın kredi kartından netflix satın alımı yapılmış ancak kartlar online alışverişe kapalı olduğundan alamadılar ve telefonuna işlem geçersiz diye mesaj geldi. Sizin o söylediğiniz satıcılar muhtemelen milletin kredi kartını patlatıp o şekilde satıyorlar. Babamın kartında belki bakiye yoktur diye en yüksek paketten en düşük pakete kadar denemişler.

5-6 ay kadar önce babamın kredi kartından netflix satın alımı yapılmış ancak kartlar online alışverişe kapalı olduğundan alamadılar ve telefonuna işlem geçersiz diye mesaj geldi. Sizin o söylediğiniz satıcılar muhtemelen milletin kredi kartını patlatıp o şekilde satıyorlar. Babamın kartında belki bakiye yoktur diye en yüksek paketten en düşük pakete kadar denemişler.
Anladım. Dediğim gibi illegal kullanmak istemiyorum fazla bir para da değil 42 TL fakat 42 TL'nin hakkını verecek kadar dizi izleyen birisi değilim :D O zaman ortak aramaktan başka yol yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı