Ucuza standart Skyrim satan site önerisi

KaanEL

Hectopat
Yer
Novidgard
Selamlar ben normal (standart) Skyrim almak istiyorum.
Şimdi Special Edition daha iyi de. Kasıyor sıkıntı bu, bende Normal'e yöneldim.
31 TL de vermek istemiyorum, zaten parayı zor buluyoruz, daha uygun fiyata satan yer var mı? Çoğu yer maşallah 60 120TL'ye satıyor.

Daha ucuza satın alacağınız zaten oyun değil, hesap olacaktır(Hediye veya da key olarak satan da var tabii.). Bu yüzden dolayı güvenilir olarak Steam'den satın almanız en iyisi.

Gidip 31 TL'ye Steam'den normalini almaktansa Special Edition alın 41 liraya düşüyordu galiba indirimdeyken çok çok daha mantıklı ama indirim bekler misiniz orasını bilmiyorum.

Steam'den DLC'ler ile beraber eski olan LE versiyonu paket ile satılmadığı için tek tek alırsan zarara giriyorsun, Special Edition şu an tüm DLC'ler ile birlikte 46 TL. Yine de SE istemiyorum dersen DLC'siz olarak 31 TL'den ucuza bulabileceğini sanmıyorum.

Gidip 31 TL'ye Steam'den normalini almaktansa Special Edition alın 41 liraya düşüyordu galiba indirimdeyken çok çok daha mantıklı ama indirim bekler misiniz orasını bilmiyorum.

SE kasmasa alırım ama ne yaparsam yapayım FPS stabil olsa da oyun çamura benziyor.

Steam'den DLC'ler ile beraber eski olan le versiyonu paket ile satılmadığı için tek tek alırsan zarara giriyorsun, Special Edition şu an tüm DLC'ler ile birlikte 46 TL. Yine de SE istemiyorum dersen DLC'siz olarak 31 TL'den ucuza bulabileceğini sanmıyorum.

Diğer mesajla aynı, sistemden kaynaklı bir sorundan alamıyom ve ev yapma DLC'si dışında kalanlar fazla derdim değil.
Daha ucuza satın alacağınız zaten oyun değil, hesap olacaktır(hediye veya da key olarak satan da var tabii.). Bu yüzden dolayı güvenilir olarak Steam'den satın almanız en iyisi.

Birkaç ay önce 7.5TL'ye bir yerde görmüştüm ama sonra geri bulamadım orayı.
O siteyide Enis Kirazoğlu tavsiye etmişti.
Steam'de 31 veya 32 TL olması lazım o kadar da pahalı değil.

Ekmek teknem yok ve alacak çok şey var, ondan dolayı emin olmak istedim.
Bursagb sitesine bakın.

Sadece 5TL indirim var, beni fazla etkilemedi.
Bunun bir de teknik sorun çıkarma olayı olursa 5TL'ye değmez gibi.

SE kasmasa alırım ama ne yaparsam yapayım FPS stabil olsa da oyun çamura benziyor.

Diğer mesajla aynı, sistemden kaynaklı bir sorundan alamıyom ve ev yapma DLC'si dışında kalanlar fazla derdim değil.

Birkaç ay önce 7.5TL'ye bir yerde görmüştüm ama sonra geri bulamadım orayı.
O siteyide Enis Kirazoğlu tavsiye etmişti.

Ekmek teknem yok ve alacak çok şey var, ondan dolayı emin olmak istedim.

Sadece 5TL indirim var, beni fazla etkilemedi.
Bunun bir de teknik sorun çıkarma olayı olursa 5TL'ye değmez gibi.
10 TL'ye falan almayı beklemiyorsun herhalde oyunu?
Ayrıca birçok siteden daha ucuza satıyor BursaGB. Teknik bir sorun da olmaz, çok fazla alışveriş yaptım oradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı