Ucuza Windows 10 nasıl aktif edilir?

Ege Çakıltaş

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben şu sıralar PC topluyorum ve işletim sistemiyle ilgili kafamda soru işaretleri var. Bilgisayarıma Windows 10 yüklemek istiyorum ancak orijinalini almaya kalksam 400-500 TL vermem gerekecek. Bunu korsan bir şekilde halledemez miyim? Halledebilirsem nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halletmek için bir program var. Adı KMSPico. Bu programı indirerek ürün anahtarını aktif edebilirsin.
Anladım. Bir sorum olacak. İnternette bol bol Windows 10 indirme sitesi ve linkleri mevcut ancak bunları herhangi birini indirsem yine KMSPico ile ürün anahtarını etkinleştirebilir miyim? Ayrıca Windows'un resmi sitesindekini de indirip KMSPico ile etkinleştirebilir miyim, fark eder mi?

Korsan yazılıma destek vermiyoruz internetten araştırarak 50-60 TL gibi bir fiyata orijinal key satın alabilirsiniz. Sonra KMS ile sorun çıkınca forumlarda çözüm arıyorsunuz.

Yanlış Bilgilendirme
Kmspico korsan değildir, içinde işletim sistemi anahtarları vardır, bunları sisteme girer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı