Ucuza Xbox Game Pass nasıl alınır?

Bedava alınıyor. Yurt dışı ile alakası yok, bende satıyorum. 1 Aylık, 2 Aylık ve 3 Aylık olmak üzere. Discord, epic games vs. bazen bedava veriyor ya da discord hesaplarının hediye envanteri kısmına geliyor. Azerbaycanlı arkadaşımın envanterinde 3 adet xbox gamepass kod geldi. 1,2 Ve 3 aylık geldi. 3 aylığı kullandı diğerlerini ben aldım satıyorum.

Kodu hesaba kullanıp vermiştir.
Hocam hesaba girip bakınca farkettim adam kredi karti kaydetmiş ve Euro üzerinden geçmiş.

Bu illegal olduğunu düşünüyorum. CC ile çekilmiş gibi duruyor, dikkat etmenizi öneririm.
Hocam satışını ben de yapıyorum. CC durumu yok. Kampanyadan çoklu şekilde ücretsiz elde edilmiş kodları yine çok ucuza satıyorlar. İllegal olarak yapan da var ama satışını yapanlar genelde illegal iş yapanlardan almıyor. Kartın kayıtlı olma sebebi ise o kodlar kart kaydedilmeden kullanılamıyor, boş bir kart giriyorlar oraya ve aktive ediyorlar. Farklı para biriminde gözükme sebebi ise kodu kullanırken uygulanan adımlardan kaynaklı.

Hocam satışını ben de yapıyorum. CC durumu yok. Kampanyadan çoklu şekilde ücretsiz elde edilmiş kodları yine çok ucuza satıyorlar. İllegal olarak yapan da var ama satışını yapanlar genelde illegal iş yapanlardan almıyor. Kartın kayıtlı olma sebebi ise o kodlar kart kaydedilmeden kullanılamıyor, boş bir kart giriyorlar oraya ve aktive ediyorlar. Farklı para biriminde gözükme sebebi ise kodu kullanırken uygulanan adımlardan kaynaklı.

Eyvallah hocam bende Nitro satarken öyle yapıyordum başka birinden alınca garipsedim.

Onu bende biliyorum bende satışını yaptım fakat, arkadaş kart kayıtlı dedi. Geçmiş kısmında kod kullanıldı veya satın alındı yazar. Arkadaş sadece kart var deyince anladığım cc oldu.

Tedarik kısmını nasıl sağlıyorsun veya nasıl buluyorsunuz hocam? Veya o anlık o kodun güvenilir olup olmadığını yada kullanıp kullanılmadığını nasıl anlıyorsunuz? Çünkü toplu alımda gerçekten güzel kar yaptıran bir iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı