Ucuzgames.com Güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En azından buradan okuyanları alışveriş yapmamaları konusunda bilgilendirmiş olduk. Kimse bulaşmasın, paranızı boşa harcamayın.
Kimse kusura bakmasın, hatalı olan sizsiniz. 60₺'nin hesabını yapmam burada. Hesap alıyorsunuz, bilgi değişmeyen verdik, çünkü stokta yoktu, şikayetvara ve buraya yazdınız. Stoğa gelince hemen gönderdik, sonra size 2 defa yazdım ne şikayeti kaldırdınız ne de buraya birşey yazdınız, hesabınızda sıkıntı çıkıyor, küçük bir kanıt istiyorum ki zor birşey değil ve nedense göndermemek için konu değiştiriyorsunuz, peki söyleyin biz nasıl güvenelim ?

toğa gelince hemen gönderdik, sonra size 2 defa yazdım ne şikayeti kaldırdınız ne de buraya birşey yazdınız, hesabınızda sıkıntı çıkıyor, küçük bir kanıt istiyorum ki zor birşey değil ve n

Kanıt yolladım kabul etmediniz. Yok onu yap yok bunu yap, kusura bakmayın da çocuk değilim. ban olan resmi yolladım. Fifa 19 giriş tarihi istedi yolladım. Yok video çek gönder falan diyorsunuz hala. Aldığınız 60tl ne sizi zengin eder ne benden birşey götürür. Sorun yok. Ben şikayetvar.com'a tekrardan 2.şikayetimi yazdım orada dursun. Buradan da alacakları almamaları konusunda bilgilendirdim. ( artık onlara kalmış) siber suçlara gittim. İlk savcılığa suç duyursunda bulunmam gerektiği söylendi. Kartal Adliyesi'ne gidip suç duyursunda bulundum.Sonrasında konu sibere taşınıyormuş. Siber şuan inceleme yapacak. İncelemeden sonra Savcılık onay verecekmiş. onaydan sonra da Katip benim adıma dilekçe yazıp sibere o dilekçeyi iletiyormuş. Siberde o dilekçe ile internet üzerinden konum buluyor ve baskın yapıyormuş. Baskında suç unsurlarını toplayıp mahkemede karşı delil olarak kullanılıyormuş. Bugün herşeyi öğrendik, bundan sonrası artık siber ve savcılıkta. Başına gelenler için işlem böyle oluyor. Yarım saatte adliyede işiniz bitiyor, çekinmeyin gidin. Buradan tekrar konu ile gelişen olayları buradan bildiririm.

Uzak durmak en iyisi, ucuzgames benzeri çalışan Plati.ru'dan hesap almıştım, o hesaptaki oyunları ana hesabıma aktardıktan sonra perma ban yemiştim. 800₺'lik hesabım çöpe gitti. Gidin parayla key olarak alın. Ancak oyunları denemek istediğinizde buna benzer sitelerden alın, deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı