Ucuzgames.com Güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5-10 TL Fazlasına Satılsa Biz Niye Böyle Bir İş Yapalım ? Lütfen Diğer İnstagram Sayfaları İle Karıştırmayınız.
BursaGB sizden daha iyi hizmet veriyor. Ne derseniz deyin böyle iş mi olur? Stokta var diyorsunuz sonra 32 saat geçiyor gelip cuma gününe kadar yenilenecek diyorsunuz. Sisteminiz yanlış. Kendinize bir ortak bulun yada bu işi bırakın tutmaz çünkü bu şekilde. Ben BursaGB'den aldım 30 dk sonra aradılar hesapta onay için :D olsun en azından resmiyet katıyor. Anında telefonuma SMS geldi. Stokta olmayanlarda da "STOKTA YOK" yazıyor yazmanızı öneririm (!)

BursaGB sizden daha iyi hizmet veriyor. Ne derseniz deyin böyle iş mi olur? Stokta var diyorsunuz sonra 32 saat geçiyor gelip cuma gününe kadar yenilenecek diyorsunuz. Sisteminiz yanlış. Kendinize bir ortak bulun yada bu işi bırakın tutmaz çünkü bu şekilde. Ben BursaGB'den aldım 30 dk sonra aradılar hesapta onay için :D olsun en azından resmiyet katıyor. Anında telefonuma SMS geldi. Stokta olmayanlarda da "STOKTA YOK" yazıyor yazmanızı öneririm (!)
Olabilir, biz o tarz key veya gift satan sitelerden değiliz ve onlarla kendimizi karşılaştırmıyoruz, İki farklı kategoriyi karşılaştırmıyoruz, instagram ve sonteklif.com üzerinden hesap satışı yapan sayfalar ile karşılaştırabilirsiniz. Ve Gta Hesapları Gönderildi.

Dostum ben sana böyle sitelerin çalışma ve hesap yenileme prensiplerini anlatayım. Çeşitli username-password/mail-password kombinasyonlarını steam.com gibi sitelerde deniyorlar. Düşen hesaplar stoklara ekleniyor. Sen hesabı satın alıyorsun, 2 gün sonra hesap gidiyor çünkü sahibi geri alıyor hesabı. Böyle siterlerden alışveriş yapmanı tavsiye etmem.

Not: Kesinlikle bu siteden alışveriş yapmadım. Zamanında buna benzer bir siteden alışveriş yapmıştım anlattığım olay başıma gelmişti. Dikkat etmeni öneririm.

Hesap olarak satılan hiç bir şeyi satın alma.

---------------
Bir arkadaş origin access demiş. Sanırsam o aylık 14 euroydu.

Dostum ben sana böyle sitelerin çalışma ve hesap yenileme prensiplerini anlatayım. Çeşitli username-password/mail-password kombinasyonlarını steam.com gibi sitelerde deniyorlar. Düşen hesaplar stoklara ekleniyor. Sen hesabı satın alıyorsun, 2 gün sonra hesap gidiyor çünkü sahibi geri alıyor hesabı. Böyle siterlerden alışveriş yapmanı tavsiye etmem.

Not: Kesinlikle bu siteden alışveriş yapmadım. Zamanında buna benzer bir siteden alışveriş yapmıştım anlattığım olay başıma gelmişti. Dikkat etmeni öneririm.

Hesap olarak satılan hiç bir şeyi satın alma.

---------------
Bir arkadaş origin access demiş. Sanırsam o aylık 14 euroydu.
Sitemizdeki tüm oyunlar ömür boyu garantilidir ve herhangi bir sıkıntıda yenisi veriliyor.

Ben siteden GTA 5 Social Club hesabı aldım ve 24 saat içerisinde posta ile göndereceğiz dediler ama 32 saat oldu, hesap hala yok. 39.90 TL verdim.
GTA da stok sıkıntısı vardı bende 32 saat diyen arkadaştan daha fazla bekledim bugun teslim aldım kesinlikle güvenilir hesap şifresi ise değiştirdim yanında artı olarak oyunda var normalde hızlı bir şekilde geliyor ama çok fazla satım olduğu için bitmiş geldi ve sorunsuz kesinlikle tavsiye ediyorum

Merhaba, Şimdi bu siteden 60TL’ye Origin Access Premier hesabı satın alsam. Fifa 20’yi direk oynayabilirmiyim? Ayrıca Ultimate Team oynuyorum, mail adresi falan değiştirdikten sonra çalınma ihtimali varmı?

Origin'in oyunu premiere alması lazım, eğer alırsa oynayabilirsiniz, daha doğrusu origine bağlı.

Selam herkese,
Daha önce buraya Origin Access Premier hesabı alıp deneyeceğimi bildirmiştim. Aldım ve ne yazıkki dolandırıldım. Fifa 20 için hesap almıştım. Bildiğiniz üzere Fifa 20 bugün çıkmış bulunuyor ve herşey güzel indirdik oyun başladı girdik bi baktım ki ekteki resim karşıma çıktı. yani hesap EA banlı olduğu için oyuna giremiyorum. Instgramdan yazayım konuşayım dedim.resimlerde göreceğiniz cevaplar karşıma geldi. Aman arkadaşlar sakın ama sakın alışveriş yapmayın. 2.şikayetimi de tekrar şikayetvar.com'a koydum.Yarın da siberde çalışan arkadaşım var ona gidip işlemleri başlatacağız.

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 307
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 304
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 296
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 295
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 275
  • 6.jpeg
    6.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 282
  • 7.jpeg
    7.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 279
  • fifa.jpg
    fifa.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 313
Plati.ru'nun yerli versiyonu. Çalıntı hesaplar satıyorlar, güvenilir değil. Birkaç gün sonra hesabı tekrar çalarlarsa verdiğin para havaya gider. Plati.ru'da başıma gelmişti.

Plati.ru'nun yerli versiyonu. Çalıntı hesaplar satıyorlar, güvenilir değil. Birkaç gün sonra hesabı tekrar çalarlarsa verdiğin para havaya gider. Plati.ru'da başıma gelmişti.

En azından buradan okuyanları alışveriş yapmamaları konusunda bilgilendirmiş olduk. Kimse bulaşmasın, paranızı boşa harcamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı