Ucuzgames'ten FIFA 22 hesap alınır mı?

HamitizmForever

Decapat
Daha fazla  
Ucuz Oyun Mağazası 150 TL'ye Online FIFA 22 olan hesap satıyorlar bilgiler değişmiyormuş ama sınırsız hesapmis. Alınır mı? Malum FIFA 2022 600 TL oldu. Ya da önerdiğiniz başka site var mı 150 TL veya altında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap satın almayın. Hesaplar genelde oyunların kendi parasını çıkarması için satıyorlar, oyunun kendi parası çıkınca da hesabı geri alıyorlar ve siz de paranızdan oluyorsunuz. Siteyi kötülemiyorum bu sistem her yerde bu şekilde işliyor.

Bir oyuna 600 TL verilmez. GameSatış diye bir site var hesap satıyorlar ve 30 lira civarına FIFA 22 alınabiliyor. Ben daha önce oradan alışveriş yapmıştım sorun da çıkmıştı aslında ama yardımcı olmuştu satıcı ve düzelmişti. 😀 Ben tavsiye ederim sorun çıkarsa yardımcı olurlar. Hatta bugün baktım 3 ay garantisi varmış hesapların. Ama kalıcı olmayabilir, birkaç ay oynarsın sonra çöp olur muhtemelen.

Bir oyuna 600 TL verilmez. GameSatış diye bir site var hesap satıyorlar ve 30 lira civarına FIFA 22 alınabiliyor. Ben daha önce oradan alışveriş yapmıştım sorun da çıkmıştı aslında ama yardımcı olmuştu satıcı ve düzelmişti. 😀 Ben tavsiye ederim sorun çıkarsa yardımcı olurlar. Hatta bugün baktım 3 ay garantisi varmış hesapların. Ama kalıcı olmayabilir, birkaç ay oynarsın sonra çöp olur muhtemelen.
Onlinemi

Sadece 30 TL fiyatı var Online değil tabii ki. Steam'de EA Play gibi şeylerle de oynanabilir FIFA 21, o daha mantıklı olur.

Gamesatis'tan almıştım hesap patladı. Offline yöntem ile satılıyor. Neymiş güncelleme yapmışım bilgisayarın ID'si değişmiş hesap ondan patliyormuş. Satıcı beni suçlu buldu, destek yardımcı olamıyoruz dedi ve para yandı fakat oyunalisveris ve gamepazari bu durumları yaşadığında parayı geri yükledi hesabıma. Bu siteyi bilemem.

Ucuz Oyun Mağazası 150 TL'ye Online FIFA 22 olan hesap satıyorlar bilgiler değişmiyormuş ama sınırsız hesapmis. Alınır mı? Malum FIFA 2022 600 TL oldu. Ya da önerdiğiniz başka site var mı 150 TL veya altında.
İnstagram oyuncustore mükemmel bir yer. Ben 4 yıl önce forza horizon 4 ultimate edition aldım. Hesap şifresi genelde haftada 1 değişiyor. Her istediğimde şifreyi gönderiyorlar, ömür boyu garantili. Bir kez forza inmemişti bilgisayarıma fakat onlarla alakası olmamasına rağmen önce adam şahsi hesabını attı sonra da anydesk ile bilgisayara bağlanıp çözmeye çalışmıştı. İşe yaramadı ama uğraştılar

Yeni konular

Geri
Yukarı