Uczpre güvenilir mi?

Ben random key alıyordum genelde oradan onda sorun yoktu (belki de vardır çıkan oyunları Steam'de aratınca çıkmıyordu bile genellikle) bir kere Minecraft Premium aldım 2-3 ay kullandım sorun yoktu daha sonra hesap gitti kendilerine ulaştığımda bana yeni hesap verdiler o da bir hafta sonra gitti bilgisayarımda korsan uygulama vs yok belli ki hesaplar çalıntı sahipleri anladığı an geri alıyor hesaplarını.
daha 2 gğn önce arkadaşımın hesabında sorun çıknı facebook yardımı ile ulaştı. mail doğrulayıp hemen yeni hesap verdiler sorunsuz oynuyor

Dediğin gibi daha 2 gün oldu daha sonra olmayacağı ne malum.
ben uczpre de hiç sorun yaşamadım. sorun olmasın istiyorsanız 230 lira (23 Euro) vererek resmi siteden alın
Dediğin gibi daha 2 gün oldu daha sonra olmayacağı ne malum.
Team Extreme kullanıyordu. Team Extreme resmen premium hesapları çalmak için yapılmış launcher

güvenilir falan değil 2 tane elmas 10 tl lik hesap aldım ikiside 1-2 haftada gitti şifrelerini değişmedim alabiliyorsanız minecraftın kendi sitesinden alın yada alamıyorsanız da almayın iyi günler

Arkadaşlar, bu siteden toplam 10-15 kadar elmas hesap almış bulunmaktayım, şu ana kadar sadece 3-4 tanesinin şifresi gitti fakat desteğe yazınca birkaç saat içinde şifreyi yenilediler. Yani ben şahsen tavsiye ederim.

Güvenilir falan değil 2 tane elmas 10 TL'lik hesap aldım ikisi de 1-2 haftada gitti şifrelerini değişmedim alabiliyorsanız Minecraft'ın kendi sitesinden alın ya da alamıyorsanız da almayın iyi günler.

Sorun sizde o zaman. Bilgisayarınıza bilmeden virüs sokmadığınızı nereden biliyorsunuz 1.5 2 sene önce elmas hesap aldım hala kullanıyorum.

bende alcamda 14 tl olanı güvenebilirmiyim şifre değişiyor
almamalısın sanırım 2 sene önce falan birazdaha güvenliydi şuan çok kötü durum sistemin iyiyse indirimde güzel oyunlar alabilirsin o parayla ama 14 tl fazla 2-3 tl ye hevesini giderebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı