Uczpre Sitesinden Alınan Minecraft Hesabının E-Postası Nasıl Değiştirilir?

Scorpio92

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar kuzenime bir premium MC aldım. Uczpre sitesinden 10 TL'ye her şeyi değişiyor bir tek eposta değişmiyor. Güvenlik sorusu koy diyor ama koyarken de epostaya mesaj gidecek diyor. Hesap çalınır diye tırstım biraz. Başka yolu yok mu?

Selam arkadaşlar kuzenime bir premium MC aldım. Uczpre sitesinden 10 TL'ye her şeyi değişiyor bir tek eposta değişmiyor. Güvenlik sorusu koy diyor ama koyarken de epostaya mesaj gidecek diyor. Hesap çalınır diye tırstım biraz. Başka yolu yok mu?
10
MİNECRAFT ELMAS HESAP
  • Garantisi Vardır.
  • Şifre Değiştirilebilir.
  • Skin Değiştirilebilir.
  • İsim Değiştirilebilir.
  • Sunuculardan Banı Yoktur.
  • 7-24 Anında Teslimat.
E-Posta değişiminden bahsedilmiyor.İyi oyunlar.

Bildiğim kadarıyla o tarz sitelerdeki hesaplar zaten çalıntı veya çalıntı kredi ile alınıyor. İllaki bir gün hesabın sahibi şifresini değiştirecektir. Ancak sitede garantisi vardır diye ibare koymuşlar. Hesaba giriş yapamadığınızda yenisini vereceklerdir.

Eğer satıcı size mail adresini, şifresini ve güvenlik sorularını satın alımla birlikte elde edeceğiniz garantisini verdiyse bunlara sahipsiniz demektir. Satıcıların geneli bu tür hesapları satmadna önce zaten mail adresini değiştiriyor ve size yine bir boş mail adresiyle teslim ediyor. Mojang bunun için bir önlem almış durumda ancak korkulacka bir şey değil. Yapmanız gereken şeyler sırasıyla şunlar:

Öncelikle güvenlik için:

1- Size sunulan e-posta adresi için güvenlik sorularının yanıtlarını değiştirin, hesabın asıl şifresini de değiştirmeyi unutmayın. Böylece, satıcının yeniden mail yoluyla hesabı almasını engellemiş olacaksınız.

Aslında bu kadar, sırada beklemek var. Mojang bu konuda bir önlem aldı demiştim, bu da sizi bir ay bekletecek. Dediğim gibi, satıcılar genel olarak sizlere teslim etmeden önce hesabın e-posta adresini değiştiriyor, ya da otomatik bir sistemle bilgisayar tarafından değiştiriliyor. Bu da aslında Mojang taraflı bir süreç başlatıyor.

Mojang'ın koyduğu kural şöyle: "Bir MC hesabının e-postası bir kere değiştirildikten sonra, yeniden değiştirilmesi için 30 gün beklemeniz gerekir." Ne demiştim, satıcılar genelde e-posta adresini değiştirip öyle satarlar. Yani süreç yakın zamanda başlamış. Yine de kesinleştirmek için 30 gün bekleyin, Mojang bu engeli 30 gün sonunda otomatik olarak kaldıracak ve e-posta adresinizi değiştirebileceksiniz.

Bu tarz hesaplar genelde çalıntı oluyor. Özellikle 10-50 ₺ bandına satılan hesapların %99 E-Posta adresi değişmiyor. Hesap verildikten sonra 3-4 gün, hafta ya da ay geçince, hesabın şifresini değiştirip başka birine satıyorlar.

Minecraft alacağınız zaman kendi sitesi ya da Oyunfor gibi migrate hesap satan bir yerden alabilirsiniz.

Screenshot.png

Zamanında G2A 20 ₺ migrate hesaplar satılırken Minecraft almıştım. O zamandan beri hesap bende duruyor.
Microsoft G2A tüm migrate hesapların satışının kalkması için gerekli işlemleri yaptı. Artık G2A migrate hesap satılmıyor. Tabi yabancı sitelerde halen satış yapan yerler vardır. O konuda ise bir bilgim yok. Minecraft hakkında bilgisi olan forum, discord topluluklarına sorabilirsin.

10
MİNECRAFT ELMAS HESAP
  • Garantisi Vardır.
  • Şifre Değiştirilebilir.
  • Skin Değiştirilebilir.
  • İsim Değiştirilebilir.
  • Sunuculardan Banı Yoktur.
  • 7-24 Anında Teslimat.
E-Posta değişiminden bahsedilmiyor.İyi oyunlar.
Evet, sadece şifre değiştirebilme yetkisi vermişler. Sonrasında ellerindeki hesaplar bittiğinde, ilk alıcılarının hesaplarında başlayarak geri alıyorlar ve yeniden satıyorlar hesapları. 10TL buna vermek yerine diğer sitelerde en fazla 40TL'ye e-postayla birlikte satılanlardan alınması daha mantıklı olurdu ama artık geç.

Bildiğim kadarıyla o tarz sitelerdeki hesaplar zaten çalıntı veya çalıntı kredi ile alınıyor. İllaki bir gün hesabın sahibi şifresini değiştirecektir. Ancak sitede garantisi vardır diye ibare koymuşlar. Hesaba giriş yapamadığınızda yenisini vereceklerdir.
3 yıl önce maskpazardan aldığım hesapta halen bir sıkıntı yok.Genelde sikayetvar da sıkıntılı siteler oluyor zaten.Arkadaşın aldığı hesabın e-postasının değişebilmesi için giriş yaptıgı epostanın şifresininde kendisinde olması gerekir.O zaman değiştirebilir fakat şifreyi değiştirirse bi nebze güvende olabilir.
Evet, sadece şifre değiştirebilme yetkisi vermişler. Sonrasında ellerindeki hesaplar bittiğinde, ilk alıcılarının hesaplarında başlayarak geri alıyorlar ve yeniden satıyorlar hesapları. 10TL buna vermek yerine diğer sitelerde en fazla 40TL'ye e-postayla birlikte satılanlardan alınması daha mantıklı olurdu ama artık geç.
Evet bende 40tl ye almıştım 3 yıldır bi sorun olmadı

3 yıl önce maskpazardan aldığım hesapta halen bir sıkıntı yok.Genelde sikayetvar da sıkıntılı siteler oluyor zaten.Arkadaşın aldığı hesabın e-postasının değişebilmesi için giriş yaptıgı epostanın şifresininde kendisinde olması gerekir.O zaman değiştirebilir fakat şifreyi değiştirirse bi nebze güvende olabilir.

Evet bende 40tl ye almıştım 3 yıldır bi sorun olmadı
Sizde sorun olmadı diye başkasında da olmayacak diye bir şey yok. Şuan elimde 1 adet minecraft.net den alınma 4 adet de 1.5 tl ye çeşitli sitelerden aldığım hesaplar mevcut. 1.5 tl ye aldığım 3 hesap 2 senedir bende ancan diğer 1 tane her ay patlıyor. Yenisini talep ediyorum.

Sizde sorun olmadı diye başkasında da olmayacak diye bir şey yok. Şuan elimde 1 adet minecraft.net den alınma 4 adet de 1.5 tl ye çeşitli sitelerden aldığım hesaplar mevcut. 1.5 tl ye aldığım 3 hesap 2 senedir bende ancan diğer 1 tane her ay patlıyor. Yenisini talep ediyorum.
Şans işi :D iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı