Uczpre'den hesap alınır mı?

Pollydrag

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Bildiğiniz üzere Minecraft'ın kendi sitesinde oyun 24 Euro yani alınamaz seviyede. İnternette Premium hesap satan mesela Uczpre'den 10TL'lik hesap alsam sıkıntı çıkar mı? (Elmas hesap düşünüyorum)

Screenshot_27.png

Alınmaz, prehesap.com gibi sitelerden alışveriş yapabilirsin, hesabı aldığımdan beri 6 kere değiştirdiler hızlı cevap ve hızlı destek veriyorlar sağ olsunlar.

1 senedir Elmas hesap kullanıyorum, bir şey olmadı. Yeni bir tane daha aldım 4 gün önce, bir şey olacak mı göreceğiz. Biraz şans işi.

Arkadaşlar merhaba,
Bildiğiniz üzere Minecraft'ın kendi sitesinde oyun 24 Euro yani alınamaz seviyede. İnternette Premium hesap satan mesela Uczpre'den 10TL'lik hesap alsam sıkıntı çıkar mı? (Elmas hesap düşünüyorum)

Eki Görüntüle 758613

Ben elmas hesap aldım olay 6 7 ay önce oldu hesap ilk başta çalışıyordu 6 saat sonra patladı şifre falan değişti yani messenger üzerinden yazdım aldığım e-posta adresini falan istediler sonra yeni hesap gönderdiler fakat şifresini değiştirirsen hesabın kapanaçağını söylediler bende kabul ettim u günden bu güne kadar hiç sorun yaşamadım Hypixel falan giriliyor ismini ve skinini değiştir sadece.

Hayır. Hesaplar büyük ihtimalle çalıntı.
Hesaplar çalıntı değilse bile "Transaction ID" ile geri almayacaklarının garantisi yok.

Son düzenleme:
Benim korktuğum e-posta değiştirilemediği için şifreyi değiştirmenin bir manası yok sonuçta şifremi unuttum diyerek e-postayla kolayca değiştirebilirler. Sitelerinde garantili deniyor ve demir hesap alan arkadaşımın hesabı gitti. Sonrasında adamlara mesaj yazdı ve yeni hesap verdiler. Birkaç aydır sıkıntısız kullanıyor. Plati.ru ya baktım fakat en düşük maili değiştirilebilen hesabı 9 Euro gördüm. Sonuçta 10 lira ve hesap gittiğinde geri veriyorlar. Yine de bilemedim.

Geri
Yukarı