Uczrobux'tan uzak durun

Yeğenimin bilgisayarı yok ki babasının telefonuyla oynuyor. Fakir bilgisayar dediğiniz ne ki? Bilgisayariniz da var ona da şükredin bence.

Şükretmek sadece bir dert sahibi olarak yapılan pasif bir bekleme değildir.
Benim anlatmaya çalıştığım şey Roblox'a çocuksu diyorsunuz ama biz oynadığımız halde çocuk değiliz.

Bilgisayarların oyunları ile mobilin oyunları aynı değiller fakir bilgisayarı çoğu oyunları oynatamaz.
Ayrıca telefondan oynuyor diyorsunuz ama Roblox'un telefon sürümü iyi değil telefonlar oynatmaz bile.

Her elektronik cihazın kendine özgü bir limiti var @reddline bey.
Tabletler telefonlar da sadece kendi modeline göre oyunları oynatabilir bilgisayarlarda da aynı kural olur.
Bu makaleyi ve mesajlarını okuyan herkese söylüyorum ben siteye biraz önyargılı baktım ama sonradan anladım ki pahalıdan aldığını insanların iyiliği için ucuza satabilecek iyi insanlar da var. Bilmiyorum ama belki sevap bile olabilir böyle bir şey.
Kur yükselirken zamlar yapılırken bir şey pahalanırken fedakarlık yapıp onu alıp daha ucuza insanların iyiliğini için satmak.

Sitenin kendisi, güvenilirliği hakkında pek bir bilgim yok sadece daha önceden satın alanlar bilir.
onlar söylesin anlatsın onlardan daha doğru bilgiyi alabilirsiniz bu konuda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı