Çözüldü Udeler giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kronos0

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Merhaba. Udeler adında bir program var Udemy'de sahip olduğunuz kursların videolarını indirebiliyorsunuz fakat birkaç kez giriş yaptıktan sonra bende garip bir bug oldu.
Normalde burada giriş yaptıktan sonra programı açması gerekiyor fakat bende bu ekranda kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. (Not: Silip tekrar yükledim değişim olmadı)

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Udeler geliştiricisi 2.0 ile belli bir zamanda geri döneceğini ve bir çok değişikliği yapacağını açıklamış. Şuan başka projelerle uğraştığı için bakamadığını yazmış.

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı sıkıntı bende de var. Aklıma gelen her şeyi denedim ama çözemedim sorunu. Çözebilen var mı?

Edit: Şimdi ararken buldum. Heliomarpm diye birisi orijinal udeleri forklamış ve bugu fixlemiş. Uygulamayı indirip denedim, giriş yapılabiliyor...
Ben yapamadım nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Ben yapamadım nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Hocam detaylı anlatılacak bir şey yok. Orijinal Udeler'i silin, sonra attığım linkten bu Udeler'i indirin. İndirdikten sonra programı kurun ve açın, giriş yapın ve kayıtlı olduğunuz kurslar arasından istediğinizi indirin. Orijinal Udeler'den pek bir farkı yok. Arayüz falan neredeyse %100 aynı.

Hocam detaylı anlatılacak bir şey yok. Orijinal Udeler'i silin, sonra attığım linkten bu Udeler'i indirin. İndirdikten sonra programı kurun ve açın, giriş yapın ve kayıtlı olduğunuz kurslar arasından istediğinizi indirin. Orijinal Udeler'den pek bir farkı yok. Arayüz falan neredeyse %100 aynı.
Bilgisizliğime verin dediğiniz adımları yaparak ''Download Previous for Windows, Mac and Linux'' kısmında indirdim ama sonuç aynı siz de mi aynı yerde indirdiniz ?
Teşekkür ederim hocam işe yaradı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı