Udemy 493TL değerinde 6 kurs kısa süreliğine ücretsiz oldu!

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, Udemy'de 493TL değerinde 6 kurs kısa süreliğine ücretsiz oldu. İlgilenenler bakabilir. Kuslar'ı alınca hep sizde kalacak.

Canva olanı öneririm.

Bu kurslara bakar mıyım bilmiyorum ama eklemekte fayda var. Türkçe içerikli olsalar muhteşem olurmuş sağ olun.

Yazılım konusunda Türkçeye hiç girmemek gerekiyor. Mümkünse İngilizce kurslar izlenmeli, anlamıyorsan bile kendini biraz verip o kadazr İngilizceyi anlaman gerekiyor. Yoksa 2 gün sonra karşına çıkan hatanın çözümünü Türkçe kaynaklarda bulamayıp İngilizce sitelerde gezerken çok zorluk çekersin.

Yazılım konusunda Türkçeye hiç girmemek gerekiyor. Mümkünse İngilizce kurslar izlenmeli, anlamıyorsan bile kendini biraz verip o kadazr İngilizceyi anlaman gerekiyor. Yoksa 2 gün sonra karşına çıkan hatanın çözümünü Türkçe kaynaklarda bulamayıp İngilizce sitelerde gezerken çok zorluk çekersin.
Evet bir ara C# öğreniyordum ingilizce bilmemenin sıkıntısını çok yaşadım diyebilirim.

Merhaba, Udemy'de 493TL değerinde 6 kurs kısa süreliğine ücretsiz oldu. İlgilenenler bakabilir. Kuslar'ı alınca hep sizde kalacak.

Eyvallah dostum.

Arkadaşlar geçen gün açtığım konudaki indirim bitmemiş onları da alabilirsiniz.

Hocam canva olan kurs bende 36 TL olarak gösteriyor ama? İndirim mi bitti acaba?

Geri
Yukarı