Udemy iade edilen ürün hala duruyor

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 813

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
A1 Almanca kursu aldım yanlışlıkla. Çünkü ben A1 ve A2 kursunu başka yerden bitirmiştim. İade ettim ve halen içeriğimde duruyor. Yazdım desteğe böyle böyle diye. Sizce ne olur? Ben B1 diye yüzde 2'sini de yapmıştım.

Ve aynı satıcıdan B1 aldım ve o da öğrenim içeriğimde. Yanı saçma gibi.

A1 Almanca kursu aldım yanlışlıkla. Çünkü ben A1 ve A2 kursunu başka yerden bitirmiştim. İade ettim ve halen içeriğimde duruyor. Yazdım desteğe böyle böyle diye. Sizce ne olur? Ben B1 diye yüzde 2'sini de yapmıştım.

Ve aynı satıcıdan B1 aldım ve o da öğrenim içeriğimde. Yanı saçma gibi.
Kaldırırlar yakında.

Ben kredi olarak iade aldım ve b1 de aldım.
Anladığım kadarı ile ürün aldınız, iade ettiniz, paranız geldi, başka ürün aldınız ve iki üründe erişebileceğiniz şekilde sizde duruyor. Bu durumda hata olmuş olmalı, içeriğe erişiminiz var ise istediğinizi yapabilirsiniz ama teknik bir hatadan dolayı hakkınız olmadan faydalandığınız için resmi yollardan sizden şikayetçi olabilirler.

Anladığım kadarı ile ürün aldınız, iade ettiniz, paranız geldi, başka ürün aldınız ve iki üründe erişebileceğiniz şekilde sizde duruyor. Bu durumda hata olmuş olmalı, içeriğe erişiminiz var ise istediğinizi yapabilirsiniz ama teknik bir hatadan dolayı hakkınız olmadan faydalandığınız için resmi yollardan sizden şikayetçi olabilirler.

Bende ticket attım ve durumu bildirdim ve yüzde 2 tamamladım sadece destek olurlar diye umuyorum.

Sonuc aldim ve iade ettiler kaldirdilar urunu tesekkur ettiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı