Udemy indiriminden Python kursu alınır mı?

Kenedy1224

Decapat
Daha fazla  
Udemy'de şu an %80 indirim var ve 250 liralık kurs 50 liraya. Sizce alınır mı? Ya da almak ne kadar mantıklı? Şu ana kadar hiç Udemy kullanmadım ilk defa kurs satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ilk başta indirim var diye hevesle alınıyor ama sonra kullanılmıyor. Ben kendim ingilizce kursu almıştım 5-10 video izledim sonra ona vakit ayırmamaya başladım. Vakit ayırmayacaksanız boşuna para vermeyin derim.

Bu arada kurslar gerçekten eğitici ve verdiğiniz parayı hakediyor zaten puanlamalarından ve yorumlarından anlayabilirsiniz.

#Edit# İndirimi her yeni hesap açana veriyorlar bu arada. İndirim kaçacak diye korkmayın :D

Bende birkaç aya alacağımda bidaha indirim felan olurmu yoksa şimdi alayımmı? Başka önerdiğiniz kurs varmı? BTK'nın kursumu Udemy'nin kursumu daha verimli olur?

Kursu araştırmanı öneririm öncelikle, ben bir tane C# ve Unity'de oyun tasarımı hakkında kurs almıştım yarısını falan izledim bıraktım gerçekten devamlılığı sağlamak zor oluyor bunu göze al.
Kesinlikle fiyatını hak ediyor.
Not: Udemy'de indirimler neredeyse her zaman oluyor yani hızlı karar vermek zorunda değilsin.

Bende birkaç aya alacağımda bidaha indirim felan olurmu yoksa şimdi alayımmı? Başka önerdiğiniz kurs varmı? BTK'nın kursumu Udemy'nin kursumu daha verimli olur?
Udemy'deki kursların verdiği sertifikadan farkları yok. Eğer yazılım konusunda 0 değilsen BTK kursları pek işine yaramaz. Tabii bazı kursları yine de işinizi görebilir.

Kursu araştırmanı öneririm öncelikle, ben bir tane C# ve Unity'de oyun tasarımı hakkında kurs almıştım yarısını falan izledim bıraktım gerçekten devamlılığı sağlamak zor oluyor bunu göze al.
Kesinlikle fiyatını hak ediyor.
Not: Udemy'de indirimler neredeyse her zaman oluyor yani hızlı karar vermek zorunda değilsin.
Uygulamalı dersler değilse bence de devamlılığı sağlamak çok zor olur.

Udemy'deki kursların verdiği sertifikadan farkları yok. Eğer yazılım konusunda 0 değilsen BTK kursları pek işine yaramaz. Tabii bazı kursları yine de işinizi görebilir.
Sadece giriş-orta seviye ardunio bilgim var 0 diyebiliriz. Sertifika konusunda fark olacağını sanmıyorum eğitim açısından hangisi daha iyi olur?

Sadece giriş-orta seviye ardunio bilgim var 0 diyebiliriz. Sertifika konusunda fark olacağını sanmıyorum eğitim açısından hangisi daha iyi olur?
Bana kalırsa önce BTK'dan biraz kendini geliştirip sonra Udemy üzerinden devam et. BTK daha çok temele dayanıyor.

Geri
Yukarı