Udemy Oyun Geliştirme Kurs Önerisi

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Udemy'den 3 tane kurs almak istiyorum. Bunlar web sitesi oluşturma, oyun geliştirme/programlama/kodalama ve tasarım kursu. Bu konuda oyun geliştirme ve (programlama değil biliyorum ama) web sitesi oluşturma kursu önerisi istiyorum. Önerebileceğiniz kurs var mı? (Tasarımı da web sitesi ve oyun geliştirirken kullanmak için öğreneceğim, belki onda da öneriniz vardır?)

Ben bu kursu almıştım. Gayet güzel. Tavsiye ederim.
IMG_20180714_190850.jpeg

İlk kursu bilmiyorum ama 2. Kursla alakalı olumlu şeyler duymuştum. Ayrıca Jankat Gürbüz'ün kursları da güzel.
Çok teşekkürler yorumunuz için. Üçünü de satın aldım. Nedense araştırma yaparken fiyatları 37 liraya çıktı fakat internetten kod bulup normal indirimli fiyatın da altına indirim alıp 25 liraya aldım tanesini. Ayrıca ilk kurs Jankat Gürbüz'ün kursu. Yanında iki eğitmen daha var ve Jankat hoca oyun yapımını anlatırken diğerleri de tasarımı anlatıyor. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler yorumunuz için. Üçünü de satın aldım. Nedense araştırma yaparken fiyatları 37 liraya çıktı fakat internetten kod bulup normal indirimli fiyatın da altına indirim alıp 25 liraya aldım tanesini. Ayrıca ilk kurs Jankat Gürbüz'ün kursu. Yanında iki eğitmen daha var ve Jankat hoca oyun yapımını anlatırken diğerleri de tasarımı anlatıyor. Tekrardan teşekkürler.
Hort olacak kusura bakmayın. İlk kez mi öğreniyordunuz ve de ilk kurs daha çok öğreticilik üzerine mi yoksa gelişmiş arkadaşlar için de ögeler barındırıyor mu ona göre ilk kursu takviye olarak alacağım da.

Hort olacak kusura bakmayın. İlk kez mi öğreniyordunuz ve de ilk kurs daha çok öğreticilik üzerine mi yoksa gelişmiş arkadaşlar için de ögeler barındırıyor mu ona göre ilk kursu takviye olarak alacağım da.
Pardon cevaplayamadım. Şöyle ki bahsettiğiniz ilk kurs daha az kodlama içeriyordur diye tahmin ediyorum. Tasarım da olduğu için daha az oyun geliştirme var. Onun haricinde, udemy üzerinden gidip gereksinimlere ve tüm derslerin içeriklerine göz atabilirsiniz. Başka bir sorunuz varsa seve seve yanıtlarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı