Udemy'den kurs alınır mı?

Arigeo

Decapat
Merhaba arkadaşlar, hazir indirier varken Udemy'den etik hackerlık kursu almak istiyorum ama bir tane gözüme kestirdim. En çok satılan ondan sonra 1 2 tane daha kurs alabilirim. Bir de ben bir şeye baslayınca sonuna kadar ögrenmek isterim. Bu iş sadece bu kurslarla olur mu? Bu işleri bilen varsa yazabilir mi yoksa sadece para kazanmak için yapılmış göz boyamaları mı?

Yazılım alanında Udemy kursları kesinlikle yeterli olmaz. Onlar sana girizgahı verirler, ilerletip ilerletmemek sana kalmış. Sadece tek bir kursu bitirerek hedeflerine varamazsın, bolca araştırma bolca pratik bolca yeni kaynak keşfetmen lazım. Bunların bilincinde olarak alınabilir.

Yazılım alanında Udemy kursları kesinlikle yeterli olmaz. Onlar sana girizgahı verirler, ilerletip ilerletmemek sana kalmış. Sadece tek bir kursu bitirerek hedeflerine varamazsın, bolca araştırma bolca pratik bolca yeni kaynak keşfetmen lazım. Bunların bilincinde olarak alınabilir.
Hocam işte onu diyorum 100 lira vericem deger mi?

Hocam işte onu diyorum 100 lira vereceğim deger mi? Meslek olarak dusunmuyorum ama öğrensem iyi olur.Merakım da var

Udemy'de bu kursu gördüm ve aklıma sen geldin.
Etik Hacker Olma Kursu bu kurs nasıl

Peki Arduino için ders alsam iyi olur mu yani çoğu şeyi oğretir mi zamanında yapmıştım elimde kartlar falan var ama o zamanlar hazır taslaklar kullanmıştım.

Peki Arduino için ders alsam iyi olur mu yani çoğu şeyi oğretir mi zamanında yapmıştım elimde kartlar falan var ama o zamanlar hazır taslaklar kullanmıştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı