Udyr rework sizce nasıl olmuş?

21584

Kilopat
Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski bir Udyr oyuncusu olarak söyleyebilirim, açıkçası benim çok hoşuma gitti. Çoğu kişinin hoşuna gitmese de ben eski halini de oldukça seviyordum. Ebedi kostümü de harika gözüküyor. Sizin fikirleriniz nedir?

Uzun bir süredir yapılacağı söylenen bir haberdi. Açıkçası efekt olarak güncel bir gösterişe kavuşmuş. Çok eskide kalmıştı eski hali. Eski karakterleri oturup böyle güncellemeleri daha iyi olur düşüncesindeyim. Bence fena değil. Oyuna geri dönmesi gerekiyor Udyr abimizin.

Udyr oynamayı seven biri olarak şunu yapmazsın be, resmen karizması çizildi.
1660208070197.png

Onun dışında görsel ve animasyon açısından epey hoşuma gitti diyebilirim. Yeni bir meta doğuyor sanki.

Yeni bir sürü build ve oynanış çıkarıcaklar. Çıktıktan sonraki yamaya kadar ya seçilecek ya yasaklanıcak çok güçlü olmuş bence. Ayrıyeten efekt güncellemesi ve kostüm yenilenmeside çok iyi olmuş.

Udyr oynamayı seven biri olarak şunu yapmazsın be, resmen karizması çizildi.
Eki Görüntüle 1481646
Onun dışında görsel ve animasyon açısından epey hoşuma gitti diyebilirim. Yeni bir meta doğuyor sanki.
Bu açıkçası benim de hoşuma gitmedi. Karakter tam bir kabadayı şu hareket sevimlilik olsun diye mi yapılmış açıkçası anlamadım, hiç sevimli olmamış ama. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı