Udyr kombinasyonu nasıl olmalı?

Faruk Bozkurt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar günaydın. LoL'de bildiğiniz gibi Udyr rework yedi, skill uplama kombinasyonu nasıl olması lazım, verilebilecek tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Udyr otp adamın bır videosunu izlemiştim, işime yaradı.Skilleri bilmiyorsan LoL'ün kendi sitesine bakabilirsin kolay zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Udyr OTP adamın bır videosunu izlemiştim, işime yaradı. Skilleri bilmiyorsan LoL'ün kendi sitesine bakabilirsin kolay zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben direk maç attım mantığı basit yani.

W yeteneği YG oynandığı zaman kesinlikle 6.seviye yapılmalı. Kolay kolay ölmüyor. Ayrıca karakterin tek bir tane dizilimi yok. Yetenekler de eşyalar gibi artık karşı takıma göre düzenleniyor. Eşleşmelere göre farklı stratejilerin olmalı hepsi için ayrı ayrı rün, eşya ve yetenek dizilimleri oluşturabilirsin.

W yeteneği yg oynandığı zaman kesinlikle 6.seviye yapılmalı. Kolay kolay ölmüyor. Ayrıca karakterin tek bir tane dizilimi yok. Yetenekler de eşyalar gibi artık karşı takıma göre düzenleniyor. Eşleşmelere göre farklı stratejilerin olmalı hepsi için ayrı ayrı rün, eşya ve yetenek dizilimleri oluşturabilirsin.

Ben mahvolmuş kralın kılıcı almıştım çok güzel gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı