UE 4 multi user editing nasıl yapılır?

MahdeNN

Decapat
Daha fazla  
Ekibimle birlikte oyun geliştiriyoruz modeller animasyonlar hazır biraz araştırma yaptığımızda UE 4'ün multi user editing sistemini gördük ama çok bir bilgi yoktu, nasıl yapılacağını bilemiyoruz. Yardımcı olursanız mükemmel olur.bu arada istediğimiz olay bu videodaki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekibimle birlikte oyun geliştiriyoruz modeller animasyonlar hazır biraz araştırma yaptığımızda UE 4'ün multi user editing sistemini gördük ama çok bir bilgi yoktu, nasıl yapılacağını bilemiyoruz. Yardımcı olursanız mükemmel olur. Bu arada istediğimiz olay bu videodaki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu konuyu takip edeceğim, çünkü gerçekten biz de bulamadık ve bize de lazım. Şimdiden yardım edeceklere teşekkürler.

Ekibimle birlikte oyun geliştiriyoruz modeller animasyonlar hazır biraz araştırma yaptığımızda UE 4'ün multi user editing sistemini gördük ama çok bir bilgi yoktu, nasıl yapılacağını bilemiyoruz. Yardımcı olursanız mükemmel olur.bu arada istediğimiz olay bu videodaki
Merhaba, son günlerde bunla uğraşmaya başladım ve biraz sancılı oluyor bunları ayarlaması. Hepiniz aynı evde değilseniz daha da zor. Ayrı evlerdesinizdir muhtamelen ondan bi vpn ağı oluşturman gerekiyor, bir de ip yönlendirme yapmak için sabit ip.

Merhaba, son günlerde bunla uğraşmaya başladım ve biraz sancılı oluyor bunları ayarlaması. Hepiniz aynı evde değilseniz daha da zor. Ayrı evlerdesinizdir muhtemelen ondan bir VPN ağı oluşturman gerekiyor, bir de IP yönlendirme yapmak için sabit IP.

Teşekkürler. Daha önce yaptığınız için, herhangi bir sorum olursa size buradan sorabilirim değil mi? Ya da Discord hesabınız varsa oradan da konuşabiliriz.
dc021x#9852

Teşekkürler. Daha önce yaptığınız için, herhangi bir sorum olursa size buradan sorabilirim değil mi? Ya da Discord hesabınız varsa oradan da konuşabiliriz.
DC021x#9852

Discord'tan ekliyorum, buradan da istediğini sorabilirsin tabii ki.
ᚨᚺᚻᛗᛖᛏ(ahmet)#6643

Yeni konular

Geri
Yukarı