Üçgenin içine gömülen yazılar nasıl yapılıyor?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar logo yapmak istedim ve üçgen içine gömülen yazıların nasıl yapıldığını bir türlü anlayamadım. Bunlar nasıl yapılır? Belirli bir şablonu ya da tekniği var mıdır?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Örnekler:

Dosya Ekleri

• 608daaab-c2d6-4e5c-9ffc-100213c5e9ac.png
    608daaab-c2d6-4e5c-9ffc-100213c5e9ac.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 41
  • dgdg.PNG
    dgdg.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 38
Yapan kişi bildiğiniz üçgen ve paralelkenar kullanarak yapmış bunu sadece. Bakın ben de Paint'ten yaptım. :D Önce beyaz üçgeni çizdim sonra böldüm diğer şekillerle. Gerçi Paint'te paralelkenar yoktu o yüzden çizgilerle yapmam gerekti.

1700855353044.png

Yapan kişi bildiğiniz üçgen ve paralelkenar kullanarak yapmış bunu sadece. Bakın ben de Paint'ten yaptım. :D Önce beyaz üçgeni çizdim sonra böldüm diğer şekillerle. Gerçi Paint'te paralelkenar yoktu o yüzden çizgilerle yapmam gerekti.

Eki Görüntüle 2029403
Hocam dediğinizi anlamadım. N ve S harflerini üçgen içine gömmem gerekiyor, yardımcı olur musunuz?

Hocam dediğinizi anlamadım. N ve S harflerini üçgen içine gömmem gerekiyor, yardımcı olur musunuz?

Tasarımdan gram anlamam ama kafamda bir şey oluşursa çizerim gerçekleştirmesini siz yaparsınız. :D

1700857315566.png

Paint terk oldu ama fikir versin diye yaptım. Özenmedim. Çok da düşünmedim. Gerisini halledersiniz.

@BY LEWU

Son düzenleme:

Geri
Yukarı