Üçlü prize akım korumalı priz takmak

Passengeribrahim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk linkteki üçlü prizi evin prizine takıp akım korumalı prizi üçlü prize takacağım. Akım korumalı prizi ise monitör ve 750W'lık güç kaynağı olan bilgisayar için kullanacağım. Markalar değişebilir, örnek olarak koydum. Bir yerlerden öğrenmeye çalıştım lakin bilgi karışıklığından kafam karıştı ve size sorayım dedim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

@Passengeribrahim dostum aşağıda linkini verdiğim ürünü şiddetle tavsiye ederim. 3600J değere sahip.
1200W PSU ile beraber kullanıyorum en ufak sıkıntı yaşamadım çok memnunum. Ayrıca yer kaplamıyor göründüğünden daha da güzel durdu.

Spec: Prolink. Prolink PR-SP08T

Bu arkadaşın önerdiği ürün güzel mesela.
Gözümle gördüğüm bir üründür.
Marka pek bilindik bir marka değil ama iyidir bu ürünü.

Odanın konumu gereği asıl ev prizinin olduğu yere üçlü bir priz takmak durumundayım.
Böyle bir şey takıp buna attığım viko akım korumalı prizi taksam olur mu?
Odanın konumu gereği asıl ev prizinin olduğu yere üçlü bir priz takmak durumundayım.

Şöyle bir soru da sormak isterim. Akım korumalı priz tam olarak ne işe yarayacak? Zaten benim güç kaynağımın korumaları var mesela. Bir sıkıntı olduğunda akım korumalı priz işime yarar mı?

Şöyle bir soru da sormak isterim. Akım korumalı priz tam olarak ne işe yarayacak? Zaten benim güç kaynağımın korumaları var mesela. Bir sıkıntı olduğunda akım korumalı priz işime yarar mı?

Ben üretici firma ile görüştüğüm de akım korumalı priz ile beraber güç kaynağını kullanmalarını tavsiye ediyoruz demişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı