Ücret kesmeyen banka önerisi

Hocam burada ücret yazıyor.

Hocam bilmiyorum. İş Bankasının kendi sitesi hakkında hiçbir bilgi yok. Konupara.com diye bir siteden aldım.
Ben de gördüm. Privia hattını arayabilirsin ama muhtemelen telefonu sana karşı açmayacaklardır. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.

Ben de gördüm. Privia hattını arayabilirsin ama muhtemelen telefonu sana karşı açmayacaklardır. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.
Ya CEPTETEB ya da Ziraat Bankası kart alacağım. CEPTETEB'de anlamadığım bir şey var. CEPTETEB hesap diye bir şey var, kartı var mı bilmiyorum. Hiçbir şeyden ücret almıyor. Kartı var mı falan hiçbir şey yazmıyor ama. Bankkart için havale ve EFT bankaya giderek açılabiliyormuş ama ücret kesiyor onlardan.

CEPTETEB'i kullanamazsın. Ailen kendi adına çıkarabilir. Online başvuru olduğu için senin adına başvuru yapamazlar. Ziraat'ta bütün her şey kilitli, önermem.

Belki eski olabilir. Çünkü 2 ay önce arkadaşıma da çıkarttık ama bir ücret ödemedi.
Bilmiyorum, kararsız kaldım ilginç bir olay.
Kullanıyor musunuz? Bilgi verir mısınız kart hakkında?
CEPTETEB'i kullanamazsın. Ailen kendi adına çıkarabilir. Online başvuru olduğu için senin adına başvuru yapamazlar. Ziraat'ta bütün her şey kilitli, önermem.
Ziraat'te bankaya gidip açılabiliyormuş.

Geri
Yukarı