Ücretli bakım programı önerisi ve IDM lisansı geçerlilik süresi

Aylak Adam!

Hectopat
Makaleler
1
CCleaner Pro ile Auslogics Boost Speed arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Lütfen ASC önermeyin!!

Şu siteden IDM alacağım, 1 yıllık lisans mı alacağım? Yoksa alacağım lisans, ömür boyumu geçerli olacak?

Tam kapsamlı bakım için Auslogics öneririm. Aslında CCleaner'in free sürümü yeterlidir, manuel olarak diğer bakım faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

IDM için verdiğin linke giremiyoruz. Resmi sitesinden alabilirsin veya Türkiye yetkili satıcılarından.

Tam kapsamlı bakım için Auslogics öneririm. Aslında CCleaner'in free sürümü yeterlidir, manuel olarak diğer bakım faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

IDM için verdiğin linke giremiyoruz. Resmi sitesinden alabilirsin veya Türkiye yetkili satıcılarından.
Bende @THE_MILLER yorum yapsa diyordum. Şansa bak. Demek siz Auslogics öneriyorsunuz. Hmm. Sizin öneriniz benim için çok önemli.

Bide buradan bakmayı deneyin. Ömür boyu lisans mı değil mi? Bana söylerseniz çok mutlu olurum. :)

Session is invalid.

Olmaz ise buradan bakın.

Session is invalid.

Buyurun resim atayım.

Adsız.jpg

Otomatik yapsın diyorsanız sisteme en az zarar veren Auslogics yazılımlarıdır ve başarılıdır. Auslogics kadar başarılı olmasa da kullanılabilir olarak Glary Utilities Pro 5 Kampanyası - Süresiz Glary'i de öneririm.

Süresiz kullanabilirsiniz fakat yazılım güncelleştirmelerini sadece 1 sene alabilirsiniz. Yani misal 6.25 den 6.78'e gibi yazılım güncelleştirmelerini 1 sene alırsın. Sonrasında programı güncellersen para isterler. Fakat güncellemezsen o sürümle ömür boyu devam edersin. İşini görürse ücretsiz alternatifleri de değerlendirebilirsin. Free Download Manager - absolutely free download accelerator and manager

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı