EA App Ücretli mi?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Dostlar cahilliğimi bağışlayın bugün 2 ay önce aldığım laptopun bana 3 aylık Game Pass Ultimate bedava verdiğini gördü. M tabii hemen hesap açtım. Neyse NFS Unbound oynamak istiyorum ama EA App hesabı açmam gerektiğini söylüyor. Hesap açmak ve NFS Unbound oynamak için herhangi bir ücret vermem gerekiyor mu?

Dostlar cahilliğimi bağışlayın bugün 2 ay önce aldığım laptopun bana 3 aylık Game Pass Ultimate bedava verdiğini gördü. M tabii hemen hesap açtım. Neyse NFS Unbound oynamak istiyorum ama EA App hesabı açmam gerektiğini söylüyor. Hesap açmak ve NFS Unbound oynamak için herhangi bir ücret vermem gerekiyor mu?

Hayır EA hesabı oluşturmak tamamen ücretsiz.

Xbox'ın verdiği EA üyeliği varsa, üyeliğin bitene kadar oyuna ücret ödemen gerekmiyor.
Hesap açmanın da ücreti yok.

Üyeliğin bittiğinde ise eğer oyunu satın almazsan veya üyeliğini yenilemezsen oyuna giremezsin.

Hocam Game Pass Ultimate benim bildiğime göre Xbox'ın eğer Xbox da NFS unbound varsa ücretsiz oynayabilirsiniz evet

Xbox üyeliğin olsa da EA oyunu oynayabilmek için EA hesabı da gerekiyor.

Hesabı açmak ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı