Ücretli üyelikli sitelerden abone olunup sınırsız indirme yapılabilir mi?

tuzkral

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Envato Elements, Freepik tarzı ücretli sitelerden ücretini verip üye olsak, örneğin 1 aylık seçeneği alsak daha sonra iptal etmek koşuluyla bir ay boyunca sınırsız veri indirme hakkına sahip oluyoruz, ben bu şekilde kişisel bir arşiv oluşturup bütün materyalleri toplamak istiyorum, sizce bu siteler daha sonra bir engel çıkarır mı? Örneğin üyelik bittikten sonra Instagram'da klip paylaşımı yaptığımda kullandığım müzik dolayısıyla telif yemek vb. gibi?

Merhabalar, Envato Elements, Freepik tarzı ücretli sitelerden ücretini verip üye olsak, örneğin 1 aylık seçeneği alsak daha sonra iptal etmek koşuluyla bir ay boyunca sınırsız veri indirme hakkına sahip oluyoruz, ben bu şekilde kişisel bir arşiv oluşturup bütün materyalleri toplamak istiyorum, sizce bu siteler daha sonra bir engel çıkarır mı? Örneğin üyelik bittikten sonra Instagram'da klip paylaşımı yaptığımda kullandığım müzik dolayısıyla telif yemek vb. gibi?
Hayır yapamaz. Adamın gelip kardeşim aç bilgisayarını üyeliğin var mı yok mu kontrol edeceğiz diyemeyeceğine göre.

Anladım, peki sizce mantıklı bir işlem olur mu 250 TL civarında binlerce asset indirip daha sonra kullanmak istiyorum örneğin düğün kliplerinde geçişler vb.

Anladım, peki sizce mantıklı bir işlem olur mu 250 TL civarında binlerce asset indirip daha sonra kullanmak istiyorum örneğin düğün kliplerinde geçişler vb.
Çok haşır neşirseniz yapılabilir ama o yapmayı düşündüğünüz şeyleri yapıp internette ücretsiz yayınlayan bir sürü site var.

Korsana destek olabileceğinden isim veremiyorum.

Freepik’te sınır var 100 dosya diye hatırlıyorum. İndirdiğin dosyada sonradan bir sıkıntı olmaz.

Çok haşır neşirseniz yapılabilir ama o yapmayı düşündüğünüz şeyleri yapıp internette ücretsiz yayınlayan bir sürü site var.

Korsana destek olabileceğinden isim veremiyorum.

Anladım çok detaylı araştırmadım ancak erişilebirlik anlamında daha kolay olur diye düşündüm.
Freepik'te sınır var 100 dosya diye hatırlıyorum. İndirdiğin dosyada sonradan bir sıkıntı olmaz.

Premium içerik anlamında tam istediğimi indiremiyorum.

hepsistock diğer adı hepsilisanslı com bu siteden asla envato almayın arkadaşlar. gün içinde göya 100 indirme veriyor fakat gün içinde 8 satt bakımda hatası veriyor ve asla istediğiniz zaman indiremiyorsunuz. kesinlikle uzat durun!!!!

Yeni konular

Geri
Yukarı