Ücretli Ve Hafif AntiVirüs Programı Önerisi

DayleFusion

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde orta düzey bilgisayar var. İmzamda gözükmekte. Bilgisiyarım için kastırmayan, günlük kullanımda varlığını hissettirmeyecek bir antivirüs programı istiyorum. Ürünün fiyatı 100 TL'yi geçmezse sevinirim. Kinguin gibi sitelerden key alsam sorun olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky Internet Security 2016 alabilirsin. Sistemi yormuyor, arayüzü sade, performanslı ve güvenilir. 30 TL civarına 1 yıllık lisans anahtarı da bulunabiliyor.

Webroot Internet Security en az kaynak kullanan bulut tabanlı ücretli güvenlik yazılımlarındandır.

http://www.webroot.com/us/en/home/

Virüs bulma ve temizleme konusunda iyimidir ?

Kaspersky Internet Security 2016 alabilirsin. Sistemi yormuyor, arayüzü sade, performanslı ve güvenilir. 30 TL civarına 1 yıllık lisans anahtarı da bulunabiliyor.

Kaspersky bildiğime göre sistemi en çok yoranlardan.

Birkaç hafta önce tavsiyeler üzerine aldım, kullanıyorum. Arka planda ''Tam Tarama'' açık olduğunda bile işlerime rahatça devam edebiliyorum. En ufak kasma, takılma yaşamadım. Deneme sürümünü indirin, test edin. Beğenmezseniz Bitdefender ürünlerine de bakabilirsiniz. @Silinen üye

Hiç düşünmeden bitdefender diyeceğim. Performans açısından rakiplerine toz yutturan bir program. Güvenlik açısından da bayağı sağlam. Sana önerim ücretsiz sürümünü indirip denemen beğenirsen satın alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı