Ücretli VPN önerisi

KremlinFedaisi

Hectopat
Gizlilik takıntılarım olmaya başladı, sebebi ise sosyal medya üzerinden hükumet karşıtı yapmış olduğum bir yorum ve açıklama sebebiyle ifadeye çağrılmam, peşinden savcılık izni ile telefonum, bilgisayarımdaki SSD'lere el koyulması gibi bir durum oldu. Süreç halen devam etmektedir sorun çıkmayacak takipsizlik verilecek eminim lakin artık eleştiriye bile tahammülleri kalmamış onu görüyorum. Bu sebeple VPN arıyorum. Sunucusu yurt dışı olsun, ödeme olarak Paypal ya da coin ödemesi alıyorsa daha iyi olur.

Tavsiye ettiğiniz en profesyonel kurum hangisidir? Fiyat önemli değil, güvenlik ön planda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anlama olmasın dediğin şey de hakaret ya da benzeri bir durum yoksa hükümeti eleştirdin diye kimsenin seni ifadeye çağıracağını sanmıyorum.

Neyse arkadaşın dediği Nord Vpn'ye bir bak.

Son düzenleme:
Eğer ki çağırmak isterlerse, VPN kullanıp kullanmaman birşey etkilemez. Eğer isterler ise, kullandığın marka ile iletişime geçip de bulurlar. Ancak tabii pek uğraşmazlar diye düşünüyorum. Onun dışında CyberGhost ve NordVPN güzeldir.

Yanlış anlama olmasın dediğin şey de hakaret ya da benzeri bir durum yoksa hükümeti eleştirdin diye kimsenin seni ifadeye çağıracağını sanmıyorum.

Neyse arkadaşın dediği Nord Vpn'ye bir bak.

Hakaret yok fakat ''rencide edici davranışmış'' kurduğum cümle ise aynen şöyle şuan için saklamanın ya da farklı yerde dile getirmenin yasal bir yaptırımı yok çünkü mevcutta soruşturma başlatıldı. Twitter üzerinden; Vegi,vergi,veri bir araba alırken birde size alıyoruz Sn. Erdoğan fakat kendi şahsi aracımızda bile sigara içemiyoruz ekmeğinden suyuna vergi veriyoruz amacınız bizi bitirmekse evet biz bittik ekonomi yükseldi tebrikler.

bu cümlem yüzünden...

Yeni konular

Geri
Yukarı